Skocz do zawartości
Forum

Problem z wzwodem i wytryskiem


redoxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Marcin 21 lat Mam problem z dlugoscia stosunku i potencja. Jak zaczalem wspolzycie kilka lat temu bylo wszystko okej. Mialem stosunki nawet 3 razy z rzedu i kazdy z nich byl coraz dluzszy. Potem nastapilo rozstanie z partnerka i okolo polroczna przerwa we wspolzyciu, w ktorej nadmiernie sie masturbowalem. Nastepnie z kolejna dziewczyna, seks trwal tylko chwile poniewaz odrazu dochodzilem. Myslalem ze to przez przerwe i z czasem wszystko wroci do normy. Tak sie nie stalo, dodatkowo zaczely sie problemy z potencja... Najpierw moglem tylko raz, a ostatnim razem nawet za pierwszym razem nie chcial do konca stanac a doszedlem.. Wydaje mi sie ze wszystko przez masturbacje (caly czas sie masturbuje). Nie wiem co robic, dla mnie to powazny problem, prosze o udzielenie rady;) jak moge sie leczyc? Mozliwy jest powrot do calkowitej sprawnosci? Ile moze to trwac?

Odnośnik do komentarza

powinieneś zrobić sobie małą przerwe od masturbacji i oczywiście przegadać temat z parterką, bo może fakt, ze zawodzisz bardzo Cię stresuje i stąd jeszcze gorszy wzwód albo szybkie dojście. wypróbuj sobie raz na jakiś czas maxon, dla zaspokojenia siebie i jej a w między czasie pracujcie nad swoją relacją, moze jakaś wizyta u seksuologa albo zmiana stylu życia? 

Odnośnik do komentarza
Gość krystyna

Przy tego typu problemach to najlepiej się udac do dr Zwolińskiego własnie do ober clinic. Pomoże Wam z pewnością :) Mojemu mężowi bardzo pomógł jak miał przedwczesny wytrysk, ale oczywiście bez zabiegu się niestety nie obyło, no ale tez po samym zabiegu wszystko minęło jak reka odjał, mąz problemow już nie ma.. 

Odnośnik do komentarza
Gość krystyna

Pedofido, przykro mi, ze masz takie doświadczenia, ale ja wiem co mówie, bo to wiedza poparta jest własnie doświadczeniem męża, dobrze że trafiliśmy na specjalistów, bo tak jak mówię diagnostyka w ober clinic była bardzo szczegółowa i bardzo szybka reakcja jak faktycznie coś się działo, to od razu na zabieg 

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że jak będziesz kupował ze sklepu https://potencja.net.pl/ to można na ich ofertę liczyć, świetnie przygotowane propozycje z dużą ilością różnych tabletek na potencje. Poza tym dbają o to, by wszystko dyskretnie pakować więc pod tym kątem ich oferta również się wyróżnia. Cenowo w porządku, przesyłki są szybko dostarczane więc tak ogólnie sklep na naprawdę dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...