Skocz do zawartości
Forum

Starania o dziecko


Gość politka277

Rekomendowane odpowiedzi

Gość politka277

Chcę mieć drugie dziecko i z mężem próbujemy dać nowe życie :)... Miałam zazwyczaj regularny okres tzn. co 29 dni w grudniu 22 około 5-6 dni w styczniu około 8 dostałam jakieś dziwne plamienia dosłownie 10 kropelek koloru jasnej czerwieni i zrobiłam sobie test ciążowy bo się przestraszyłam, że coś może się stać (kochałam się z mężem 5 stycznia ostatni raz "do środka" to znaczy od 27 "cały czas było do środka") i wynik był negatywny. Okres o dziwo dostałam 16 stycznia i pierwszy dzień był taki trochę obfity a przez około trzech dni bardzo słaby zaznaczę jeszcze, że boli mnie w podbrzuszu czasami mi się zrobi niedobrze, brzuch mi trochę wyskoczył jako dziwnie a jestem szczupłą kobietą, jeszcze doszedł czasami ból kręgosłupa do lekarza ide za około 3 tygodni. Czy jest możliwość, że mogę być w ciąży???

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

Testy także mogą się mylić. Jestem tego świadkiem :) Jednak na razie nie nastawiaj się optymistycznie, by się nie rozczarować za bardzo :) Powtórz za parę dni test i daj znać jaki jest wynik. Trzymam kciuki za dwie kreski! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...