Skocz do zawartości
Forum

Podolog z Warszawy?


Gość timena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu mam duży problem z halluksami. Na operację na pewno nie chciałabym iść. Boję się powikłać a wiem ,że jednak zdarzają się. Słyszałam,że skuteczne mogą być jeszcze wkładki. Czy ktoś z Was mógłby mi dać namiary na dobrego specjalistę z Warszawy, do którego można byłoby się wybrać z tym problemem?

Odnośnik do komentarza

Mnie swego czasu lekarze kierowali na operacje. Równiez nie chciałam iść. Mimo że faktyzcnie nogi wyglądały nie za ciekawie. Nosiłam wkładki. Wprawdzie nie zniwelują problemu zupełnie ale różnica jest niesamowita. W Warszawie zakładałam u podologa na Wyszyńskiego.

Odnośnik do komentarza

Cena wkładki jest ustalana indywidualnie . Jest to ok 100 zł ( musiałabyś sama się zapytać ile dla Ciebie będzie to kosztowało). Niemniej warto bo sama widzę u siebie dużą różnicę.Nie jest to jakiś wielki koszt a jednak działa.
Plac Wyszyńskiego to śródmieście. Trafi się bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Ale jak szukałaś? Po prostu wpisz sobie Katarzyna Gaździcka podolog w google to powinien wyskoczyć na pierwszej czy tam drugiej pozycji adres jej strony. Tutaj masz natomiast telefon: (22) 225-00-20 . Tylko nie dzwoń tego samego dnia jakiego chciałabyś sie zapisać bo jednak mają tam sporo klientów :P

Odnośnik do komentarza
Gość hossan

Beauty lux was nauczy zawodu i do wszystkiego przygotuje, ale też nie oczekujcie cudów. Nie jest tak, że nagle z niczego wejdziecie na jakiś mega wysoki poziom. Podologia jest jednak zdecydowanie do zrobienia szkoleniami - to właśnie tak przygotujecie się do pracy.

Odnośnik do komentarza

Cóż mam wam powiedzieć - podologia to bardzo wymagający temat, który po prostu trzeba podjąć. Żeby jednak cokolwiek sensownego osiągnąć, naprawdę potrzebny jest czas. Cudownie od razy nie będzie, ale po pewnym okresie na pewno wejdziecie na znacznie wyższy poziom. Działajcie.

Odnośnik do komentarza
Gość alicja plasz

Kluczowe znaczenie ma ciągły rozwój, a rzeczywiście podologiem najłatwiej zostać po prostu bazując na szkoleniach zawodowych. O ile zajmiecie się faktycznie konkretami, to na pewni zrealizujecie cele, ale nie spodziewajcie się, że od razu będzie super. Trzeba działać.

Odnośnik do komentarza

Mi zabieg na haluksy robił Dr Krzysztof Bryłka z Poradni na Targówku . Po zabiegu dokładnie powiedział jak dbać o stopy i mam takie specjalne wkładki do butów, które też dobrano mi w tej poradni. Mogłam uniknąć zabiegu jednak byłam mądrzejsza i początkowo próbowałam sama zapobiegać swoim problemom z halluksami- teraz już wiem, ze należy od razu wybrać się do specjalisty.

Odnośnik do komentarza

A rozważałaś, żeby pojechać do innego miasta? Jesteś dokładnie z Warszawy? Moja przyjaciółka byłam w Rzeszowie w Instytutcie Podologicznym w Rzeszowie, może warto zastanowić się czy nie wybrać się właśnie do innego miasta?

Odnośnik do komentarza

Wiem, że podologia jest dość młodą specjalizacją u nas w kraju, mimo, że coraz więcej gabinetów się otwiera. Często pacjenci skłonni są przejechać wiele kilometrów, żeby tylko skorzystać z usług polecanego i rekomendowanego podologa. Ja skorzystałam z opinii w internecie i zdecydowałam się wybrać do Wrocławia do Ortomedicum. Tu możecie adres znaleźć: https://ortomedicum.pl/ - ogólnie nie żałuję, nie mam doświadczenia z innymi, więc porównania tez nie mam, ale podejście, zainteresowanie i ten szczegółowy wywiad sprawiał wrażenia naprawdę profesjonalnego podejścia do klienta.

Odnośnik do komentarza

Jak mi paznokieć wrastał trafiłam właśnie do pani Joanny Kowalewskiej, z Gabinetu Zdrowej Stopy  Warszawy właśnie, ulica Sady Żoliborskie. Pomogła mi , bardzo mila pani, no i dzięki niej już tak nie cierpię. Komu paznokieć wrastał ten wie jaki to bol. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...