Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anulka234

Okulary

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupujecie okulary u optyka, w internecie czy może w aptece/sklepie? Mam zamiar właśnie zmienić okulary i szukam jakiejś alternatywy aby za nie nie przepłacić. Zawsze korzystałam ze stacjonarnego optyka ale teraz się waham. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nigdy nie zdecyduje się na kupno okularów przez internet. Najlepiej jest w jakimś salonie wybrać. Doradzą, dobiora najlepsze dla Ciebie i w każdej chwili będą mogli "dokręcić śrubki". Ja swoje kupowałam w ParisOptiqe a synkowi w Super Optyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okulaf

Nigdy nie ma to jak wybrać się stacjonarnego salonu. Z pewnością należycie zadbają, abyśmy wyszli zadowoleni, lecz czasem jest tak, że no nie poradzimy i nic nam się nie podoba. Czasem warto kupić same szkła okularowe u optyka, a następnie poszukać w internecie juz samych opraw. Ja właśnie tak robiłem, w sumie to właśnie optyk z salonu mi polecił odwiedzić stronę sklepu jeśli nie podobają mi się oprawki na wystawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sprawdź

Nie bardzo rozumie przecież zarówno oprawki trzeba przymierzyć bo inaczej wyglądają w gablocie a inaczej na nosie, trzeba je dopasować a i szkła robi się indywidualnie dla danej osoby. Tylko salon a najlepsza obsługa w fielmannie, mam do nich daleko ale warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że w tym temacie nikt dawno nie odpowiadał, ale nie chce specjalnie zakładać nowego. Szukam jakiegoś dobrego salonu optycznego w Gliwicach, nie lubie kupować przez neta okularów, bo potrzebne są mi okulary przeciwsłoneczne. Z góry dzięki za wszelkie odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość goder

Warto mieć swój sprawdzony salon optyczny, w którym nie naciągną nas na dodatkowe koszta. Jeżeli mieszkacie w województwie dolnośląskim to skontaktujcie się z http://www.droko.pl/ Jest to sieć salonów optycznych, która ma szeroką ofertę i dobre ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dalira

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym gabinetem optycznym, w którym pomogą wam w doborze odpowiednich okularów. Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania to skontaktujcie się z https://www.optyk-bloch.pl/ Tam na pewno dopasują wam okulary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ulkaka

Osobiscie jestem zwolenniczka kupna bezposrednio w salonie. W moim przypadku był to optyk Fielmann i nie żałuję. Oprawek zarówno męski jak i damskich mieli multum. Mogłam wybierać i wybierać..gdyby nie mąż który mnie popędzał, pewnie spędziłabym tam ze 2,3 godziny na samym oglądaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Akmara

Zdecydowanie w salonie optycznym. I po badaniu wzroku. Badanie wzroku powinno być aktualne bo dzięki temu jedynie będziemy odczuwali komfort przy noszeniu okularów.Sama ostatnio miałam takie badanie i jestem osobiście bardzo zadowolona.
Wykonywalam w tym salonie
https://trendyopticians.pl

Konkretnie w ich salonie w Złotych Tarasach gdzie przy zakupie okularów kosztowało mnie ok 9 zł..... Nigdy jeszcze nie byłam tak dobrze przebadana i widze,ze badanie takie jest o wiele , wiele dokładniejsze niż to wykonywane u lekarza w gabinecie.

Swoją droga sklep polecam bo mają dobre promocje na oprawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina Kosiecka

Ja też jestem za tym by wybierać okulary w normalnym stacjonarnym salonie a nie przez internet. Trzeba przymierzyć zobaczyć itd. Ja kupiłam swoje w salonie przy Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. ( mieszkam tutaj ) Oprawki kupiłam w bardzo dobrej cenie i sa znanej marki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ferrera

Ja oprawki kupuję u Grety na dąbrowskiego w Łodzi http://optykgreta.pl/, mają tam mega wybór no i jakie marki. Marzyły mi się takie w plamki GUCCI i one są mega. Oprócz tego, że wyglądają jak z wybiegu mody, to SA wygodne i nosi je się cudnie, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...