Skocz do zawartości
Forum

2 testy negatywne, brak miesiączki


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę, bo już nie wiem co robić...
Otóż, jestem po drugim porodzie i miałam już dwie miesiączki. Teraz powinna być już następna i czekam już 8 dzień. Urodziłam 14 miesięcy temu i nadal karmię piersią. Robiłam już 2 testy i oba wyszły negatywnie. Zdarzyło się dwa razy, że robiliśmy to z mężem bez zabezpieczenia, ale tylko przez chwilę, a potem już w gumce i ogólnie zawsze w gumce. Co może być przyczyną braku miesiączki i czy może byc to ciąża? Dodam, że tydzień przed miesiączką, która miałam dostać miałam takie plamienia,ale jakieś takie bardziej brudzenie w kolorze ciemno brunatnym. I tak chyba z 3 dni. Czy można to zaliczyć do miesiączki? Prosze o szybką odpowiedź, bo zawału dostanę:(

Odnośnik do komentarza

Nie stresuj sie :) Mialam podobnie .. Urodzilam 8 miesiecy temu i teraz spoznial mi sie okres tydzien tyle , ze ja wczesniej stosowalam tabletki antykoncepcyjne .. i okresu nie bylo i nie bylo i nie bylo :) a ja zachodzilam w glowe :) test tez robilam -negatywny.
dla pewnosci zrob sobie bete , chociaz dla mnie 2 testy spokojnie wystarcza i uspokoja :) Karmisz piersia , tez to moze wplywac na krawienie :) Cierpliwe poczekaj a jesli sie nie zjawi na dniach idz do lekarza ginekologa :) Pozdrawiam i sie trzymaj ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...