Skocz do zawartości
Forum

Skąpy okres i ból piersi a ciąża


Gość XXmiska

Rekomendowane odpowiedzi

Staramy się z mezem o dziecko i dzien przed miesiaczką kochałam się z meżem i mój okres był bardzo skąpy potem po miesiączce rowniez się kochalismy i po 10 dniach zrobiłam test ciazowy i wyszedł negatywny a teraz okres mi sie spóźnia narazie tylko 3 dni ale mam objawy jak przed zwykłda miesiaczka czyli bolace piersi ale czy mimo wszytsko moge być w ciazy? Z góry dziekuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli staracie się o dziecko musicie kochać się w dni płodne. Dzień przed miesiączką jest dzień niepłodny. Płodne dni to te wokół owulacji. Owulacja jest na 14 dni przed końcem cyklu. A dni płodne są ok. 3 dni przed owulacją i 2 po.

Odnośnik do komentarza

tak, wiem, że w dni plodne jest najwieksze prawodpodobieństwo zajścia w ciąże ale moja koleżanka zaszała w ciaże w dzień po miesiączce który jest dniem niepłodnym i skończyło się to szybkim ślubem i teraz mają ślicznego synka wiec no jest mi trudno wierzyć że wszytskie kobiety zachodza w ciąże tylko w dni płodne ... a jeszcze mam takie pytanie gdyz w mojej rodzinie mojej mamy siostra bliźniaczka nie może miec dzieci czy jest prawopodobieństwo, że ja czy moje rodzeństwo nie bedziemy mogli miec dzieci?

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę, by płodność była dziedziczona, ale jeśli masz problemy z zajściem w ciążę to powinnaś zostać przebadana pod kątem różnych zaburzeń. Oczywiście, że dni niepłodne są tylko teoretycznie niepłodne, ponieważ plemniki mogą przetrwać w śluzie kobiety nawet do kilku dni i w ten sposób "przeczekać" do dnia płodnego, kiedy dojdzie do zapłodnienia. Dlatego właśnie istnieją przypadki zajścia w ciążę mimo seksu w dni niepłodne. Po prostu seks w dni płodne daje większe szanse.

Odnośnik do komentarza

Dziekuję za odpowiedź. Wczoraj w pracy dowiedzialam sie, że umowa o pracę nie zostanie mi przedłużona a pracuję tam dopiero 3mc byłam tam na okresie próbnym niestety znajoma szefa nie ma pracy i odbije sie to na mnie choc wprost tego mi nie pwoiedzieli...chciałam w taki razie zapytać czy jesli zarejestruje się w urzędzie pracy i za jaki czas udałoby mi się zajśc w ciąze uzyskam jakis zasiłek? bo teraz na pewno nie gdyż nie pracuje tam roku... a nikt kobiety w ciaży do pracy nie przyjmnie... nie chcielibysmy odkładać decyzji o dziecku na później choć w tym przypadku chyba trzeba bedzie:( jakie to zycie jest okrutne...myślałam że z praca juz wszystko nareszczie sie ułoży....

Odnośnik do komentarza

Witam.

Jestem dziewicą, planuję niedługo rozpocząć życie seksualne ze swoim partnerem. Chcę się zabezpieczyć, jak najbardziej pewnie tak, by odczuwać zupełny komfort psychiczny.
Mam przepisane tabletki VIBIN MINI. Dziś zażyłam pierwszą tabletkę, nigdy wcześniej niczego nie brałam. Wystąpiły u mnie normalne objawy, takie jak co miesiąc, czyli lekkie plamienie oraz bóle brzucha i ogólnie złe samopoczucie. Myślałam, że to dziś zacznie się krwawienie, jednak jest już wieczór i nic dalej się nie dzieje, nie rozpoczęłam krwawienia. Chcę się dowiedzieć, od kiedy mogę zacząć współżyć? od kiedy będę zabepieczona?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...