Skocz do zawartości
Forum

Jaka własna działalność?


kendinen

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.03.2015 o 19:28, kendinen napisał:

Macie jakieś pomysły na własną działalność gospodarczą? Dużo szukałam i obecnie niestety jestem bezrobotna, ale w urzędzie pracy powiedzieli mi że mogę poszukać sobie firm oferujących kursy, a urząd mi to opłaci. Zastanawiałam się nad kursami fryzjerskimi, szczególnie zwróciło moją uwagę beauty for you, gdzie mają szkolenia z przedłużania włosów. Czy myślicie, że warto skorzystać? Chyba teraz każda kobieta chce ładnie wyglądać i może miałabym szansę wreszcie mieć przyzwoite zajęcie ?

Cześć. Mój sekret sukcesu finansowego jest dość prosty. Kiedyś orałem się w biurze, teraz zarabiam bez wychodzenia z domu. Po prostu wchodzę na platformę kasynahub.com i kręcę sloty z darmowym depozytem, w ten sposób bez inwestowania ani kropli moich pieniędzy – wygrywam niezłe kwoty.

Edytowane przez Havind
Odnośnik do komentarza

Niezależnie od tego w jakiej branży pracujemy, w przypadku problemów z kadrami i płacami, możemy zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Przeczytajmy na czym polega taka współpraca - https://gastrowiedza.pl/ciekawostki-gastronomiczne/outsourcing-kooperacyjny . To dopasowana, do potrzeb klienta, usługa wsparcia lub nawet całościowego, przejęcia działu HR w danej firmie czy organizacji. Wszystko zależy od skali wielkości, naszej firmy i potrzeb jakie posiadamy. 

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście, że warto skorzystać z takiej oferty, szczególnie jeśli jest opłacana przez urząd pracy! Przedłużanie włosów to naprawdę ważny trend w dzisiejszych czasach, a kursy fryzjerskie zazwyczaj oferują szeroki zakres umiejętności, które można wykorzystać do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Możesz założyć własny salon fryzjerski lub otworzyć mobilny biznes usług fryzjerskich dla osób w różnych miejscach. Możesz również skorzystać z możliwości, jakie daje internet i zacząć prowadzić kursy online na temat przedłużania włosów. W ten sposób możesz dotrzeć do szerszej grupy klientów i zapewnić sobie stabilny dochód.

Odnośnik do komentarza
Co sądzicie o metalowej figurce przy promowaniu firmy?
Co sądzicie o takiej formie reklamy firmy przy pomocy metalowych figurek?
Czy prowadząc biznes można wręczyć je choćby na prezent dla pracowników czy klientów?
Macie może jakieś doświadczenie w tym temacie, możecie podzielić się opinią o takich figurkach...
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...