Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość leniwiec1

czy dużo wydajecie na ubrania?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moirst

Ktoś mógłby powiedzieć, ze wydaję na ubrania bardzo dużo. Chodzę głównie w logowanych ubraniach, wysokiej jakości
https://blog.fitanu.com/pl/logomania-jak-wykorzystac-najwazniejszy-trend-sezonu-2018-w-sportowych-stylizacjach/

Z drugiej strony wcale nie kupuje tak często i tak dużo. Wolę sobie kupić raz na jakiś czas jedno droższe, porządniejsze ubranie niż kupować sobie coraz to nowe ciuchy. Ale kiepskie jakości, które po dwóch czy trzech praniach będą nadawały się jedynie do koszta. Firmowe ubranie to nie tylko metka ale przede wszystkim lepsze materiały i większa wytrzymałość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nunkab

robię co jakiś czas większe zakupy, lubię kupować buty, ostatnio poszalałam i kupilam kilka par fajnych sportowych butów, niestety z ich jakoscią nie było już tak różowo, ale udąło mi się je skleić klejem tadam i można w nich chodzić normalnie, nic się nie rozkleja a butów nie oszczędzam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że nie wydaję dużo na ubrania. Ale lubię mieć dobrego gatunku bielizne np zobaczcie tu Tekst linka Bardzo ładne z dobrego materiału majteczki. Proste bez koronek ( których nie cierpię). Uważam że na bieliznęmożna wydać ciut więcej, przecież ona styka się bezpośrednio z naszym ciałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazwyczaj kupuje ubrania na wyprzedażach, także w taki sposób staram sie zaoszczędzić i wydaje mniej. Dzieki pracy w Holandii jenak nie musze narzekac na pieniadze. Jezdze zawsze w okresie wiosenno-letnim i naprawde jest fajnie. Pierwszy raz pojechałam za pośrednictwem agencji pracy https://www.beyondresources.pl/pl/ i naprawde było super. Polecam każdemu kto chce sobie zarobic fajnie pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety całkiem sporo, ale też zależy i na co, najwięcej pieniążków inwestuję chyba w okrycia wierzchnie na jesień i zimę, ostatnio zafundowałam sobie jeansową katanę z futrzanym kołnierzykiem ze sklepu Futra Karibu i nie żałuję :) bo prezentuje się bardzo stylowo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Armanila

Nie wydaję dużo na ubrania. Po pierwsze staram się kupować ubrania i buty takie, jakie są mi potrzebne w danym momencie. NIe ulegam promocjom (no chyba, ze coś jest w naprawdę dobrej cenie).

Po drugie odwiedzam ciuchlandy, wiadomo,ze nie zawsze znajdzie się tam coś fajnego, ale warto poszukać bo w dobrej cenie mozna kupić naprawdę fajne ubrania.

Buty kupuję nowe ze względów higienicznych. Jeśli szukacie dobrych promocji to najlepsze widziałam w Pantofelku:

https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Koturny-256.html

Uwielbiam ten sklep bo promocje maja tam świetne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Taszka

Wychodzę z tego samego założenia, co poprzedniczka. Zamawiam głównie z neta. Odzież sportową (noszę często ubrania sportowych marek, głównie Nike) zamawiam w sklepie http://perfektsport.pl/, mają bardzo dobre ceny, dzięki czemu sporo oszczędzam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Linda

Nie, szukam ubrań dobrych jakościowo ale nie za miliony monet. Lubię polski sklep Stylowe A.M. gdzie super ubrania można kupić w atrakcyjnych cenach. Nie przeznaczam na ubrania dla siebie więcej niż 200zł miesięcznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna

skoro jesteśmy w ulubionym temacie kobiet i pewnie tutaj zaglądają to polecę fajny butik z ubraniami maya boutique :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Della

Kiedyś owszem, kupowałam mnóstwo rzeczy. Szalałam na wyprzedażach. Teraz trochę zmądrzałam i zaczęłam się ograniczać. Bo w swojej szafie znalazłam mnóstwo rzeczy, których nie założyłam lub miałam na sobie tylko raz :( Ostatnio kieruję się zasadami, tzw. mody kapsułowej, a moja przygoda zaczęła się od zwykłego artykułu: blessthemess.pl/garderoba-kapsulowa-na-jesien-i-zime/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zenia

Jest taki miesiąc, że nie wydam na ubrania ani złotówki, a są też miesiące kiedy potrafię wydać na ubrania i buty 2000zł. Generalnie nie patrzę na metki. Ubranie ma mi się przede wszystkim podobać i być uszyte z dobrych materiałów. Lubię sklep Stylowe A.M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Denia

Staram się nie przekraczać 500zł miesięcznie, ale z tym różnie bywa xD Lubię sklepy internetowe np. monczi.pl - można tam kupić ubrania inne niż oferują sieciówki, a przy tym modne, kobiece i z materiałów dobrego gatunku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lonely

U mnie jest takie 50/50. Kupuję mniej, ale lepsze jakościowo rzeczy, które siłą rzeczy są droższe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupuję dość dużo, aczkolwiek nie wydaję dużo. Korzystam najczęściej z tego sklepu Spódnice vestidoo. Ceny są bardzo fajne, przez co mój domowy budżet ma się dobrze, a ja mam wspaniałe rzeczy w swojej garderobie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lenta

Ważny jest skład i jakość, nie marka. Szafę mam zawalona sieciowkami i główna linia włoskich i francuskich projektantów. Pracowałam z designerami, wiec się nazbierało. Marki i ceny to coś dla podreperowania próżności. Jakość ma swą cenę, ale nie musi kosztować majatku.

Polecam ten sklep internetowy:

https://adventurefashion.pl/18-marynarki

W sklepie obecnie mają promocję na kilka marynarek dobrych firm. Poza tym mają tam dobre marki w dobrej cenie. Spodobała mi się ta

mosmosh-marynarka-beliz-twiggy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie - odkąd wkręciłam się w secand handy nie wydaję dużo, a ciągle mam coś "nowego-starego". Uwielbiam vintage shop online - Pawilon Vintage. To sklep vintage, w którym ubieram się od stóp do głów z pazurem i w klimacie retro-sklep znajdziecie pod tym adresem: https://www.pawilonvintage.pl/sklep/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...