Skocz do zawartości
Forum

Problem z otyłością


Gość D22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam 20 lat i przy wzroście 183cm ważę około 92kg przy czym posiadam bardzo dużą tkankę tłuszczową. Już od dziecka miałem tendencję do tycia mimo, że w dawnych czasach uprawiałem dużo sportu. Aktualnie mój tryb życia jest głównie siedzący. Na dodatek mam problemy z tarczycą. Próbowałem biegać jednak moje stawy są zbyt wrażliwe. Nawet jeżdżenie na rowerze potrafi mnie mocno zaboleć. Uznałem, że idealnym rozwiązaniem mógłby być basen jednak znajduję się on ponad 20km od mojego miejsca zamieszkania. Głównie problemy ze stawami spowodowane jest to płaskostopiem. Jestem świadomy, że powinienem zacząć od dobrej diety jednak w moim przypadku bardzo ciężko znaleźć czas na kilka posiłków dziennie. Oprócz tego trzeba wziąć pod uwagę czas ich przygotowania itd. Zazwyczaj jem tylko i wyłącznie obiad i nic poza tym. Źle się czuję w moim ciele i mam olbrzymią motywacje do działania. Bardzo chciałbym stracić około 15kg przy tempie 1kg~/tygodniowo. Czy jest jakakolwiek droga dla mnie do sukcesu biorąc pod uwagę wyżej wymienione czynniki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Według mnie Foreverslim to naprawdę znakomite tabletki.Spełniają swoje zadanie czyli pozbywam się niechcianych kilogramów.Poleciła mi go koleżanka z pracy, u niej efekt był naprawdę imponujący 13 kg w trzy miesiące

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...