Skocz do zawartości
Forum

Dobry psycholog Warszawa


Gość jadwiga9u

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Megan25

JA mogę polecić gabinet psychoterapiacotam.pl - naprawdę świetne miejsce i kadra pełna empatii i zrozumienia. Specjalizują się w różnych nurtach i zagadnieniach, więc zarówno osoby chorujące na depresję, jak i dzieci czy pary szukające pomocy znajdą ją. Ja uczęszczałam na terapię grupową - pierwszy raz w życiu dałam się na nią namówić właśnie tam i muszę przyznać, że znacznie przyspieszyła rozwój i terapię.

Odnośnik do komentarza
Gość Aneta Wilk

Jeśli problem jest natury psychicznej i nie możemy sobie z nim poradzić przez dłuższy czas to warto skorzystać z porady specjalisty. Dobrym wyjściem jest skorzystanie z usług psychologa lub lekarza psychiatry http://praktyka-psychiatryczna.pl - nie należy się wstydzić czy obawiać wizyty w gabinecie lekarskim. Psycholog czy psychiatra to lekarz, który pomaga ludziom.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie w pelni z wypowiedziami forumowiczow. Niestety w zyciu nie do konca wiemy co moze nas spotkac .. a z drugiej strony sporo osob jakos czuje sie niezrecznie mowiac znajomym o tym iz chodza na porady do psychologa. Przeciez mamy XXI wiek wiec nie powinno to byc nic nadzwyczajnego. Czesto mamy problemy chociazby w naszych zwiazkach .. na wlasna reke moze byc niemozliwe poradzenie sobie z nimi. Moja znajoma z tego co pamietam to chodzi do Sensity - https://www.sensity.pl/ W sieci mozna przeczytac w wiekszosci same pozytywne opinie wiec miala racje. Kluczem jest udanie sie zawczasu oczywiscie ...

Odnośnik do komentarza

Ja spotykałam się z super psychoterapeutka na Chmielnej w Warszawie. Ośrodek nazywa się Psychologgia, a pani miała na imię Paulina, ale niestety nie pamiętam nazwiska. Bardzo sympatyczna blondynka :) Dzięki jej pomocy wyszłam z dołka, więc może ktoś z was też będzie w stanie skorzystać z jej doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej polecę Ci klinikę PsychoMedic, która posiada aż 6 lokalizacji w naszym mieście. Możesz zamówić sobie u nich wizytę w każdej chwili, pod numerem telefonu 22 253 88 88 Możesz liczyć na pomoc i na pewno będziesz pod dobrą opieką. Wiem, że ciężko czasami rozmawiać o swoich kłopotach, ale tylko w taki sposób można wyjść z choroby.

Odnośnik do komentarza

Klinika Dzieci na Postępu klinikadzieci.pl widziałam ze ktoś już pisał dobrą opinię tutaj a ja tylko potwierdzam. Chodziłam tam z synkiem jak był mały a później z nastolatką. Uważam ze to miejsce bardzo bardzo dobre aby oddać pod opiekę własne dzieci, specjalistów maja tam świetnych polecam szczególnie Pani Aneta Zielinska od dzieci i nastolatków- super wybór.

Odnośnik do komentarza
Gość Wojtek37

Szczerze polecam wizytę w gabinecie Gestalt na Andersa. Pani Aleksandra Nazar jest osobą pomocną, ciepłą i godną zaufania. Wiele lat zmagałem się z ciężką depresją spowodowaną doświadczeniami z dzieciństwa i późniejszymi zawodami miłosnymi. Dowiedziałem się, gdzie leży źródło problemu. Wciąż walczę, ale czuję poprawę. Chcę dalej działać, a wcześniej nie miałem motywacji nawet do tego, żeby pójść do pracy... Jeśli faktycznie szukacie człowieka, który was nie oceni, tylko zrozumie i będzie chciał pomóc, to naprawdę polecam terapię z Panią Aleksandrą.

Odnośnik do komentarza

Sama chodziłam na psychoterapię związaną z leczeniem depresji. Leczylam się u lekarza psychiatry, który przypisał mi leki jednak lekarz zaproponował dodatkowo psychoterapię. I mam wrażenie, ze to wlasnie psychoterapia pomogła mi najwięcej.Z każdym kolejnym spotkaniem zaczynałam sobie coraz lepiej układać życie, coraz lepiej sobie radziłam.

Psychoterapie prowadził psycholog Piotr Goc ( pracuje w strefie myśli http://strefamysli.pl/psychoterapia-indywidualna/ ).

Żałuję tylko, że przez lata wmawiałam sobie, że pewnie nic mi nie pomoże. A jednak okazało się, ze leczenie duzo daje.

Odnośnik do komentarza
Gość lola1234567

~sabina80222
Zdecydowanie klinika https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa U nich możesz liczyć na pomoc najlepszych specjalistów. Psychiatra to osoba, która pomoże Ci się uporać ze swoimi problemami. Warto liczyć na nic i na ich wiedzę. Jeśli obawiasz się pierwszej wizyty, to może przyjść na nią z kimś bliskim.

psychiatra to lekarz, jak każdy inny, nie należy się go bać. w psychomedic mają szczególnie podejście do pacjentów, więc poczujesz się wysłuchana i zaopiekowana... dodatkowo przyjmą też w weekendy więc, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

A też potrafią wyleczyć depresję tak że bez żadnych leków i bez potrzeby czystych kontaktów z jakimkolwiek terapeutą można normalnie bez podwyższonego lęku i objawów z nim związanych spontanicznie żyć ??????????????????????????????????????????????????

Czy po prostu tak w formie reklamy ten wpis ????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza

~lola1234567
~sabina80222
Zdecydowanie klinika https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa U nich możesz liczyć na pomoc najlepszych specjalistów. Psychiatra to osoba, która pomoże Ci się uporać ze swoimi problemami. Warto liczyć na nic i na ich wiedzę. Jeśli obawiasz się pierwszej wizyty, to może przyjść na nią z kimś bliskim.

psychiatra to lekarz, jak każdy inny, nie należy się go bać. w psychomedic mają szczególnie podejście do pacjentów, więc poczujesz się wysłuchana i zaopiekowana... dodatkowo przyjmą też w weekendy więc, tym lepiej.

Rozumiem, że byłaś w Psychomedic? Ja właśnie rozważam wizytę. Dobrze, że wspominasz o tym, że przyjmują w weekendy - dla mnie to najlepsza opcja. Nie mam czasu w tygodniu... Podobno można zapisać się online na wizytę. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Gość Teresa Benke

Dobrych znam kilku, znajomi mi polecają, ale ja polecam bardzo dobrego. Wyprostowała mi Pani Maria dużo rzeczy. Przepraszam - ja wyprostowałam przy pomocy Pani Marii.

Serdecznie polecam Marię Dobraczyńską. Niesamowicie ciepła osoba, która potrafi trafić w sedno tak, że człowiekowi oczy sie otwierają. Po śmierci mojej mamy i z trwającym rozwodem byłam przekonana, że to koniec - depresja, nerwica, nic dobrego. Dziś już jest dobrze, kosztowało mnie to dużo pracy, ale było warto. Dlatego z pełna odpowiedzialnością powiedziałam sobie, że będę Panią Marię polecać wszędzie. Mam nadzieję, że nie będzie mi miała tego za złe.

www.dobraczynska.pl

Pani Mario, dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Chodziłam na sesje do pani psycholog Agnieszki Ambroziak, która przyjmuje w Piasecznie w Medi Life. Nieocenione wsparcie i spojrzenie na problemy, które pozwala przewartościować pewne sprawy i wziąć życie w swoje ręce. Niestety nie pracuje w W-wie, ale i tam mają fajną psycholog Panią Agnieszkę Chojnowską. Polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...