Skocz do zawartości
Forum

Sperma na dywanie a zapłodnienie


Gość Anna231

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ja mam pytanie odnośnie zajścia w ciąże martwię się że ojcem mojego dziecka jest brat. nie współżyłam z nim ale po jakimś czasie jak zaszłam w ciążę zauważyłam że się masturbuje w moim pokoju przy komputerze i spuszcza się na podłogę. ja nieraz siadałam przed komputerem i przykrywałam się kocem bo mam nieraz chłodno w pokoju i sprawdzałam sobie dni płodne wkładając palce do pochwy i wycierałam o koc i boje się że wytarłam palec w to miejsce na kocu gdzie była sperma i zaszłam w ciąże proszę o odpowiedz i czy jest to możliwe . W 13, 14 dniu cyklu współżyłam z chłopakiem był to stosunek przerywany ta metodę stosowaliśmy od 4 lat i było wszystko ok cykle mam 28 30 dni i martwię się ze ojcem mojego dziecka nie jest chłopa tylko brat . proszę o odpowiedz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Chcesz powiedzieć, że Twój brat masturbował się w Twoim pokoju, miał wytrysk na podłogę i tak to zostawił? Oj ja na Twoim miejscu już bym sobie z nim pogadała... Plemniki szybko giną poza naturalnymi dla nich warunkami (śluz), także nie bój się, Twój niechlujny brat nie mógł Cię zapłodnić zbłąkanym na kocu plemnikiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...