Skocz do zawartości
Forum

Odzyskiwanie danych???


Gość Leosia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej34

Można wykorzystać program do ściągania danych, jednak nie ma reguły, nie zawsze da się to zrobić. Najlepiej oddać po prostu do serwisu. Z tym, że to wiąże się z pewnym wydatkiem. Nie ma nic za darmo.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego co i z czego chcesz odzyskać i jaka to ma wartość. Nie wiem,jak chodzi o telefon i zdjęcia z imprezy, to ja bym próbował pościągać je od znajomych, bo nawet jak można coś odzyskać, to jest to przeważnie bardzo kosztowne. W necie masz co prawda reklamy programów do odzyskiwania danych, ale jeden błąd w trakcie procesu i tracisz to co można było odzyskać, zresztą nie są to tanie programy, a jak są tanie, to przeważnie mogą spowodować, że nic już odzyskać się nie da. Jeżeli chodzi o dane firmowe, to tym bardziej należy skorzystać z usług odpowiedniej firmy. Mój brat na własnym przykładzie przekonał się, ze nawet archiwizacja danych wewnątrz firmy może okazać się zawodna i zdecydował się korzystać z tego rodzaju usług jak są oferowane przez datacare.com.pl (podałem przykład, jednej z firm, które się tym zajmują - zresztą oni też chyba robia odzyskiwanie danych). Tak więc lepiej zapobiegać niż później mieć problem. A przy okazji, odpowiedni specjaliści są wstanie przynajmniej częściowo odczytać dane z dysków które miały styczność np z ogniem. Tak więc, odczytanie danych "skasowanych" nawet poprzez formatowanie nie jest dla nich problemem. Wszystko zależy tylko od ceny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...