Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość anka19

Szkolenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anka19
Chodzicie na jakieś szkolenia? Ja w tym roku obiecałam sobie, że zrobię co najmniej trzy i znajdę lepszą pracę. Chciałabym pracować w agencji marketingowej lub założyć własną firmę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miniulka911

Ja jeszcze nigdy nie byłam na żadnym szkoleniu oprócz BHP ale też mam zamiar zrobić jakieś by podrasować CV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nimfetka

Ja akurat wszystkie zabiegi marketingowe zlecam firmie, która tworzy strony internetowe.
Są bardzo skuteczni, a ja mam spokojną głowę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby interesowałyby was szkolenia kosmetyczne to na bardzo wysokim poziomie kursy prowadzi Perfect Glamour z Wrocławia https://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html Niedawno skończyłam u nich szkolenie I i II stopnia makijażu permanentnego a wcześniej kilka innych . Przekazują dużo wiedzy, sporo tam też zajęć praktycznych no i pracują tam na dobrej jakości pigmentach Biotouch, które nie zmieniają koloru i nie bledną zbyt szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwa88

Może zobacz sobie szkolenia u Marcina Mański z wystapień publicznych i prezentacji biznesowych?Byłam u niego na szkoleniu w listopadzie w Warszawie i z czystym sercem polecam. Mnóstwo przydatnych informacji, zero lania wody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KajaM

~iwa88
Może zobacz sobie szkolenia u Marcina Mański z wystapień publicznych i prezentacji biznesowych?Byłam u niego na szkoleniu w listopadzie w Warszawie i z czystym sercem polecam. Mnóstwo przydatnych informacji, zero lania wody

Chyba u Marcina Mańki ;-) Musiałyśmy się minąć, bo też byłam na szkoleniu w listopadzie ;-) Co do reszty, zgadzam się z Tobą. Polecam tez poczytać jego blog https://manka-academy.com/blog/ ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio branża fryzjerska mocno się rozwinęła. Dziewczyny zainspirowane zdjęciami z mediów społecznościowych z pewnością będą oczekiwały takich samych rezultatów od swoich fryzjerów. Warto więc zainteresować się jakimś kursem fryzjerskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila Bryś

Ja byłam ostatnio na fajnym szkoleniu z pracy we Wrocławiu w lokalu Glamour. Podobało mi się, dobry catering, fajna lokalizacja. myślę, że szkolenia są ważne, można się rozwijać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Contessa

Jestem po studiach kosmetologicznych ale jeśli mogę byc tutaj szczera to o wiele wiecej wiedzy dały mi specjalistyczne szkolenia. Po pierwsze wiedza jest bardziej skoncentrowana na danej rzeczy, po drugie wiedzę przekazuje osoba, która pracuje w zawodzie (a takich niestety nie ma wielu na studiach kosmetologicznych....).

Ze swojej strony polecam szkolenia kosmetyczne w Gliwicach:
https://lukomades.pl

Z uwagi na to, ze można tam otrzymać dofinansowanie z UE na szkolenie, poza tym szkolenia sa tam prowadzone głównie indywidualnie i dzieki temu mozna się na nich dowiedzieć skoncentrowanej wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Runnala

W centrum CBT w Warszawie w dniach 15-16 czerwca odbędzie się kurs dot. Terapii Par skierowany dla psychologów oraz terapeutów. Szkolenie w postaci warsztatu interaktywnego w oparciu o konkretne przykłady. Zapisywać się można poprzez formularz na stronie cbt.pl , osobiście bardzo polecam gdyż wiele osób sobie chwali ten kurs, osobiście także planuję w nim uczestniczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wybrałam się kiedyś na kurs microsoft office. Uznałam, że przyda mi się ono na rynku pracy i mimo podstaw w tej dziedzinie, warto sobie podwyższyć kwalifikacje. Nie żałuję, że go zrobiłam, bo mimo że teraz z tymi programami nie pracuję, to bardzo zwiększyło to ilość ofert pracy, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, to robiłam je tutaj https://www.edukey.pl/szkolenia/office-excel ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może by tak poszukać jakiegoś szkolenia związanego z naszym zainteresowaniem? W końcu teraz jest o wiele większy dostęp do takich szkoleń. Sama zainteresowałam się szkoleniami online w Chce Zostać i to w dziedzinach muzyki. Do tej pory jeśli chodzi o muzykę to trzeba było iść do szkoły muzycznej, a teraz już nie tylko. Uważam, że faj ie jest zobaczyć jak zostać producentem muzycznym czy jak można podszkolić swój wokal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robertos

Ostatnio robiłem kurs bhp i na dźwignice w ośrodku Kontimex w Warszawie. Duża zdawalność, dobrze prowadzone wykłady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większa szansa na znalezienie dobrej pracy jest wówczas gdy posiada się już w swojej branży doświadczenie, szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności. Dotyczy to także lekarzy ginekologów i położne. Dlatego jeśli wśród Was są osoby o takim wykształceniu i specjalizacji, to zachęcam do udziału w  specjalnym kongresie dotyczącym algorytmów https://podyplomie.pl/kongresy/algorytmy-postepowania-w-ginekologii-i-poloznictwie-2020/Warszawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajtie

Sporo ostatnio czytam w różnych miejscach na temat problemów z nietrzymaniem moczu. Dlatego tak ważne jest, aby ludzie związani z zawodami takimi jak fizjoterapia, położna, czy trener personalny potrafili pomóc osobie, która zmaga się z takim problemem. Są organizowane kursy z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ czyli treningu mięśni dna miednicy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...