Skocz do zawartości
Forum

Filmy godne polecenia


Gość tequila99

Rekomendowane odpowiedzi

paranolmal jest o duchach i nie wiem czy mozna je zaliczyc do SF :O
a opis Służących- bo to właśnie ten film- wrzucam Ci poniżej:)

Akcja filmu toczy się w stanie Mississippi w latach 60. W roli głównej występuje Emma Stone (gwiazda hitu kinowego "Zombieland") grająca Skeeter, dziewczynę z dobrego domu z południa, która po studiach marzy o karierze pisarki. Niespodziewanie wywraca do góry nogami życie swoich przyjaciół i mieszkańców rodzinnego miasteczka, gdy postanawia przeprowadzić wywiad z czarnoskórą służącą najzamożniejszych rodzin w okolicy. Nominowana do Oscara Viola Davis w roli Albeen decyduje się ujawnić ciemne
...
sekrety życia czarnoskórej mniejszości. Ze zwierzeń rodzi się przyjaźń. Okazuje się, że przyjaciółki mają sobie dużo do opowiedzenia. Zarówno one, jak i inni mieszkańcy miasteczka są świadkami zmieniających się czasów i obyczajów.
Odnośnik do komentarza
Ja też!!! Nie spodziewałam się, że bedzie aż tak dobry. Jeden z lepszych, jakie ostatnio widzialam!!!

A co do "elity" też widziałam-dla mnie za brutalny... Mam dosyć kina ociekajacego krwią, byłam bo mnie druga połówka ubłagała, ale nie polecam....
Odnośnik do komentarza
Claudina- tam wszystko było z rozmachem :) Bo muzyka rzeczywiscie tez fajna była.
Mi się podobało, poziom filmu podobny do poprzednich części ale fabuła pobiła poprzednie. Co swoją drogą aż takie trudnie nie było ale ktoś w końcu zwrócił na to uwagę i napisał naprawdę porządny scenariusz.
Odnośnik do komentarza
A byłaś na jedynce? Nie mam takich filmów jak niezniszczalni. :) Ale mówię poważnie- takich nie ma- gdzie trzy czwarte to po prostu sceny akcji a wszyscy bohaterzy to gwiazdy. Wiadomo, ze film to nie filozoficzne studium życia ale za to można się wybawić:)
Odnośnik do komentarza
Jak byłam w kinie ostatnio widziałam trailer tego filmu "odwróceni zakochani". To jest melodramat, zawierający elementy Sci-fi. Miłość ludzi, z dwóch rożnych światów, które są dla siebie wrogie - przez co są sobie zakazani. Oczywiście nie poddają się lekko i walczą o siebie sprzeciwiając się całemu systemowi. Wydawał się mega dobry, sama planuję na niego iść :P
Odnośnik do komentarza
Gość agnes neyo
Natknęłam się ostatnio na trailer nowego filmu Sofii Coppoli - Bling Ring. Film opowiada o nastolatkach, okradających domy gwiazd. Jest oparty na prawdziwej historii. Chyba się wybiorę do kina.
Odnośnik do komentarza
Graciella- to była taka głośna sprawa w Stanach, bo ofiarami włamań padali celebryci. Jednak te dzieciaki nie włamywały się tam z powodu pieniędzy (chociaż wynieśli przez rok rzeczy za 3 mln) tylko dla zabawy. Sami pochodzili z bogatych rodzin. Trochę więc zapowiada się to jak dokument. :)
Odnośnik do komentarza
Gość ambitnygol

Ja Wam polecam film"Czarny deszcz"

Film w doborowej obsadzie. Precyzyjnie wyreżyserowane, wciągające kino akcji. Nick Conklin (Michael Douglas) wraz ze swoim partnerem Charlie Vincentem (Andy Garcia) aresztuje człowieka który okazuje się być jednym z przywódców Jakuzy. Zostaje im przydzielone zadanie dostarczenie go japońskiej policji. W Hong Kongu więźniowi jednak udaje się uciec. Dwaj przyjaciele znajdują się pośrodku wojny pomiędzy mafijnymi bosami.

Odnośnik do komentarza
Polecam "500 Days of Summer" - przyjemny, wesoło-smutny film z niezłą obsadą i przewrotną fabułą - to romantyczna komedia bez happy endu... A mimo to niesie pewną nadzieję dla notorycznych singli. ;) No i Zooey Deschanel, którą bardzo lubię - te jej oczy. :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...