Skocz do zawartości
Forum

Jakie osiedle w Warszawie polecacie ??


Gość InkaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Moje drogie forumowiczki! szukam mieszkania w Warszawie, które będzie w dobrej lokalizacji czyli blisko metra:) zależy mi na mieszkaniu w nowym budownictwie z ładna klatką (wiem nie tylko to się liczy ale dla mnie jest to ważne) no i oczywiście w miejscu gdzie będę czuła się bezpiecznie. Strasznie dużo jest oszustów na naszym rynku a ja nie jestem budowlańcem i boje się że dam się nabrać :( dlatego zwracam się do was, może możecie mi coś polecić??
Odnośnik do komentarza
Gość tequila99
Nie trzeba być budowlańcem żeby dobrze wybrać :)

Na mokotowie buduję się bardzo dużo fajnych, nowoczesnych domów :) dostęp do komunikacji jest ważny. Żeby było tez troche zieleni. Generalnie Warszawa to zapewnia :)

Ja zastanawiam sie nad dwoma miejscami - ul. Jaśminową i ul. Wolumen. Tam są dwie fajne inwestycje w sam raz dla mnie.

Nie wiem co wybrać - czy dostep do metra, czy do lasu. Co wolicie?
Odnośnik do komentarza
Gość LaCiruela
Tequila99 sprawdziłam w necie i to ten sam :) widzę, że mamy podobny gust. Mi się bardzo podobają takie kilkupiętrowe budynki z ogromnymi tarasami :) Oczami wyobraźni już widzę siebie na leżaczku z dobrą książką i pysznym drinkiem. Żyć nie umierać :)
Odnośnik do komentarza
Gość LaCiruela
tequila99 napisał/a:
Ja nie lubię betonowych pustyń.


No ja też. Te z zeszłego systemu, jeszcze jakoś rozumiem, bo wtedy zbyt dużego wyboru mieszkaniowego nie było, ale te budowane teraz to dla mnie zupełna porażka. niby nowy blok a mrówkowiec na miarę tych z lat 60tych. Zero zieleni i okno w okno :/
Odnośnik do komentarza
Gość LaCiruela
Piękne to mieszkanie! Zmniejszyłabym tylko sypialnię z balkonem, żeby moje (planowane na razie) potomstwo miało większy pokój. Ale sypialnia z balkonem jest super. W ciepłe dni można jeść śniadanko z mężusiem na balkonie :)
Odnośnik do komentarza
Gość tequila99
www.facebook.com/photo.php?fbid=205858922795091&set=a.205858842795099.45337.175991199115197&type=3&permPage=1

Pochodz sobie po tej galerii i innych :) Na pewno cos ci w oko wpadnie :) Ja uwielbiam takie designerskie inspiracje :)

W takiej loggi to mozna też choinkę z lampkami ustawić podczas świat :) i cudnie bedzie :)
Odnośnik do komentarza
Gość Gracjella
Gdzie wy znalazłyście tego developera?? Ceny mają wyjatkowo konkurencyjne i świetne lokalizacje! Te apartamenty przy łażienkach są cudne, a i na Sadybie, Jaśminowa też super, nawet na Bielany bym się skusiła...
Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a jakie mniej więcej osiedle polecacie? Sama obecnie szukam jakiegoś fajnego lokum w Warszawie. Bardzo chętnie zamieszkałabym na Ochocie ale z kolei mój mąż jest zdania,że lepiej jest kupić mieszkanie większe ale w bardziej oddalonej dzielnicy. I kto tutaj Waszym zdaniem ma rację? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...