Skocz do zawartości
Forum

powiększanie ust


Gość tatarak

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie operacja to już poważniejsza sprawa, też chyba bym się na nią nie zdecydowała ale nieinwazyjny zabieg nawilżania i modelowania ust jaki miałam w klinice artederm w józefowie jest ok, nic nie boli a usta wyglądają fantastycznie

Odnośnik do komentarza
Gość anastazjaa

Ja robiłam modelowanie ust i nie wyglądam jak "glonojad" :) Wszystko jest kwestią wykonania zabiegu i doświadczenia oraz wyczucia estetyki lekarza. Moje usta są symetryczne, delikatnie powiększone i wyglądają naprawdę naturalnie :) Jak ktoś szuka dobrego specjalisty, to polecam dra Migałę z Kliniki http://klinikasfera.pl/

Odnośnik do komentarza

Gdybym miała swoje naturalne usta choć w przeciętnym rozmiarze to pewnie bym się nie zdecydowała na powiększenie, ale niestety natura obdarzyła mnie wąskimi ustami i dosyć sporym nosem co sprawia, że wysuwa się on na pierwszy plan w mojej twarzy. Ponieważ jestem dosyć bojaźliwą osobą trochę czasu minęło zanim podjęłam decyzję o powiększeniu ust. Właściwie przy okazji wizyty u dentysty w klinice Unident Union zapisałam się spontanicznie na ten zabieg i nie żałuję. Wcale nie bolało a sam efekt przeszedł moje oczekiwania. Czuję się dużo ładniejsza, w końcu szminka w mocnym odcieniu no moich ustach ładnie się prezentuje ? W planach mam jeszcze zabieg, który sprawi że garbik na moim nosie będzie mniej widoczny. 

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad powiększeniem ust w Klinice Sfera, https://www.klinikasfera.pl/, w której przyjmuje dr Migała. Koleżanka robiła taki zabieg u niego i jej usta wyglądają pięknie. Zależy mi na najlepszej opiece i lekarzu, który ma zmysł estetyczny. Po opiniach i efektach koleżanki sądzę, że właśnie w Sferze najlepiej będzie wymodelować usta ?

Odnośnik do komentarza

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu, a jego trwałość zależy od miejsca wstrzyknięcia preparatu – od 6 do12 miesięcy w przypadku wygładzenia zmarszczek, korekcji konturów twarzy i ok. 6 miesięcy w przypadku powiększenia ust. Preparat którego używamy to Genyal lub Filorga. Polecam https://pimik.pl/ płatność tylko za produkt ,a zabiegi wykonują renomowani oraz doświadczeni lekarze.

Odnośnik do komentarza

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu, a jego trwałość zależy od miejsca wstrzyknięcia preparatu – od 6 do12 miesięcy w przypadku wygładzenia zmarszczek, korekcji konturów twarzy i ok. 6 miesięcy w przypadku powiększenia ust. Preparat którego używamy to Genyal lub Filorga. Polecam https://pimik.pl/ płatność tylko za produkt ,a zabiegi wykonują renomowani oraz doświadczeni lekarze.

Odnośnik do komentarza

Ja regularnie chodze na powiększanie ust do SClinic w Warszawie do doktor Agnieszki Syryło ? Pani doktor robi najlepsze usta według mnie. Jeśli ktoś chce naturalnego efektu, bez "pontonów" czy kaczego dzioba to właśnie doktor Agnieszka jest najlepsza ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...