Skocz do zawartości
Forum

powiększanie ust


Gość tatarak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tatarak
Drogie panie, czy zdecydowałybyście się na operacyjne powiększanie ust??
co myślicie na temat takiego zabiegu ? czy warto jest powiększać usta ??
No i jaką metodę wybrać taką, której efekt powiększania ust zniknie po kilku miesiącach, czy może jeśli już powiększać usta to na stałe ??
Odnośnik do komentarza

Ja mam bardzo duże usta i to jeden z moich atutów. Ale mam koleżankę, która na przykład powiększyła sobie biust i jest z tego powodu prze szczęśliwa. Dlatego potrafię zrozumieć pobudki kobiet, które się poddają korekcji własnego ciała i zdecydowanie to popieram jeśli tylko nie ma w tym przesady. Są kobiety, które mają usta jak kreseczki. Wtedy taki zabieg jest uzasadniony. Ja jeśli bym się zdecydowała na taki zabieg, to chyba na metodę, która jest tymczasowa. Gdybym była zadowolona z efektów, to wtedy mogłabym podjąć decyzję o powiększeniu ust na zawsze.

Odnośnik do komentarza
moja koleżanka miała, w arkadii w opolu. I bardzo dobrze wyszło. Ma teraz ładne usta, bardzo naturalnie wyglądają. Nie ma efektu karpika, ani pogryzienia przez osy. Więc jak jest zrobione z umiarem i w dobrym gabinecie to bardzo dobrze wygląda ;)
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powiększone usta nigdy nie będą naturalnie wyglądały. Przecież wtedy twarz się zmienia robi się taka pospolita, jak u wszystkich lalek powiększających sobie usta. Nie rzadko wyglądają po tym, jak koń, który parska śmiechem. Ale każdy robi, jak uważa. Skoro to uszczęśliwi, to czemu nie. Ja jednak uważam, że każdy ma niepowtarzalną urodę i nie powinien nic zmieniać.

Odnośnik do komentarza

Zawsze miałam kompleksy na punkcie swoich wąskich ust, które sprawiały że ciagle wyglądałam na złą z grymasem na twarzy. Dlatego też zdecydowałam się na powiększenie ust kwasem hialuronowym w klinice Dr Legrand w Krakowie. Pani doktor podała mi ok 1 ml preparatu co sprawiło zerojedynkowy usta są pełniejsze, ale bez efektu przerysowania. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze powtórzę ten zabieg.

Odnośnik do komentarza
Gość orinooka36

By efekt sie utrzymał tak trochę na dłużej, to dobrze jest powiększyć je w sprawdzonym gabinecie medycyny estetycznej , mieć dobrego lekarza, który dobrze zaaplikuje nam kwas hialuronowy no i ostatnia rzecz... by pracował na dobrym preparacie. U mnie lekarz pracował na Restylane i tym tez zreszta te usta miałam powiększane. Efekt zazwyczaj przy tym kwasie utrzymuje się od 9-12 miesięcy więc długo ;) Trzeba tylko pamiętać by nie eksponowac się nadmiernie na promieniowane UV ;), ktore niweluje działanie kwasu.

Odnośnik do komentarza

~klariska
Robiłam usta w klinice Proderma. Duże doświadczenie lekarzy, klinika wygląda bardzo dobrze, a po zabiegu czułam się na prawdę dobrze!

Moim przeogromnym kompleksem były usta, dlatego ze naturalnie są bardzo asymetryczne, warga dolna fajna a górna mega cienka. Bałam się,ze lekarka poda mi za dużo tego i będę jak taka ryba wyglądała. Ale jestem bardzo zadowolona, bo mam wyrównane wargi ale nieprzerysowane. Robiłam w klinice dr legrand.

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowałam się na powiększenie ust w i wcale nie uważam aby moje usta prezentowały się źle. Duzo tutaj zależy od tego jakie doświadczenie w takich zabiegach ma osoba, która wykonuje nam zabieg oraz ile preparatu zostanie wstrzyknięte. Aby osiągnąć efekt pontonów trzeba napuścić do ust naprawdę dużo kwasu hialuronowego a żaden dobry lekarz Wam tego nie zrobi ( no i byłoby to bardzo drogie....)
Poczytajcie sobie o tym tutaj:
http://www.jaw.pl/2019/05/powiekszenie-i-modelowanie-ust-kwasem-hialuronowym-co-warto-wiedziec/

Na stornie jest opisanych kilka informacji które warto jest wiedzieć o powiększaniu ust kwasem hialuronowym.

Odnośnik do komentarza
Gość Delorina

Sama się zdecydowałam. Widziałam, że jest możliwosć operacyjnego powiększania ust na stałe jednak nie wiem czy bym sie na to wybrała, wydaje mi się to jednak trochę niebezpieczne oraz preferuje bezpieczniejsze sposoby poprawiania urody.

Miałam wstrzykniety kwas hialuronowy, konkretnie w tym gabinecie
https://ursynow-ame.pl/zabiegi/modelowanie-i-powiekszanie-ust/
Jest to gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, efekt powiększenia ust bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza

Nie polecam operacji. To nie jest konieczne. Znam kilka dobrych , skutecznych i domowych sposobów. Możesz na usta nałożyć warstwę miodu ( jeżeli chcesz to z cynamonem) posmarować usta cynamonem i przyłożyć kostkę lodu lub parę minut pocierać usta szczoteczką do zębów. Polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...