Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość angela079

Pomysł na prezent

Rekomendowane odpowiedzi

Też zawsze dla rodziców i rodzeństwa wybieram prezenty przydatne w domu. Moim zdaniem na to zawsze szkoda pieniędzy.A ja mam pewność ze prezent będzie wykorzystany.
Mam ulubiony sklep Duka gdzie zawsze znajdę coś fajnego i dla siebie i na prezent dla bliskich właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość efikk

Ja pisałam parę postów wyżej, że fajnym prezentem są takie bony podarunkowe na masaże czy coś :d przyjemne i praktyczne, sama dostałam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miminka

Wszystko to kwestia kasy :) Wakacje to bardzo drogi pomysł, to już prędzej jakiś smartfon do 200-300 zł np. TELEFUNKEN Sierra , albo po prostu jakiś wypad za miasto w weekend?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ksernia

to na pewno, jak się ma większy budżet to dla kobiety super rzeczą są urządzenia do stylizacji włosów, sama mojej maie na urodziny kupiłam loko suszarkę babyliss, mama zachwycona, bo w końcu nie musi się bawić w układanie zczotką włosów, suszarką robi si to bardzo szybko i prosto, włosy ładnie się unoszą i optyvznie robi się ich więcej, mama ma dosyć cienkie i delikatne włosy i bez ułożenia ich wygladają tak sobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto pytać lub podpytywac co dana osoba chciałaby dostać, robić prezent powiązany z jej zainteresowaniami. ja np dostałam ostatnio plecak na rower jaki chciałam https://miastorowerow.pl/pl/529-plecaki. Przynajmniej coś co mi potrzebne a nie jakaś kolejna świeczka zapachowa, lub inna mało użyteczna rzecz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalezy od osoby... zwykle zastanawiam się nad hobby, marzeniami czy potrzebami danej osoby (np. ktoś zawsze pożycza powerbanka, nigdy nie ma swojego - już pomysł na prezent) Ostatnio moja siostra kupiła mi np. taką torebkę (tutaj ciekawa oferta, aby kupić taką samą) jak na 3 zdjęciu. Bo wie, że zblizsza mi się wesele koleżanki a nie miałam kopertówki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak Wy ale ja odnosze takie wrazenie z butami ze jest niby co raz to wiekszy wybor .. a z drugiej strony ciezko jest cos wybrac jak sie pojdzie na zakupy stacjonarne. Do tego czesto ceny potrafia byc naprawde zaporowe co zniecheca. Osobscie to lubie stawiac na jakosc czyli w gre wchodza tylko skorzane wyroby. Mam w pracy kilka kolezanek ktore maja zawalone cale szafy jakimis tandetnymi butami potrafiacymi sie zniszczyc w ciagu jednego sezonu .. zupelnie bez sensu. Tak mysle czy nie zaczac szukac czegos online .. sklepow jest dosc duzo. Przegladajac te z najwiekszym wyborem trafilam na Primamoda - https://www.primamoda.com.pl/buty-damskie-skorzane-online.html?label=227 Moze ktos sie orientuje jak tam wyglada kwestia zwrotow od strony praktycznej? Czasami na miejscu mam problem z doborem rozmiaru .. tutaj tez moze sie zdarzyc i wole miec pewnosc, ze nie bedzie zadnych problemow. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dammmma

Jesli chcę dać prezent komuś kogo nie znam tak za bardzo to stawiam na bezpieczne opcje takie jak
podarowanie kwiatów
czekoladki
czy alkohol w przypadku mężczyzny

Jednak jeśli chcę dać prezent osobie bliskiej, staram się dopasować go konkretnie pod nią. Tak aby była zadowolona oraz miała ładną pamiątkę na przyszłość. Zbliża się dzień mamy, jesli nie macie pomysłu na to co podarowac mamie, polecam zajrzeć sobie na stronę Pandory, bo są tam przepiękne zestawy właśnie dedykowane dla mam:
https://pl.pandora.net/pl/gifts/mums-and-babies/

Taka bransoletka jest piękną pamiątką na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomama

Jest kilka prezentów powiedzmy bardzo neutralnych, które nadają się na wiele okazji jak na przykład klasyczne kwiaty czy chociażby czekoladki. Może to być też tradycyjny album na zdjęcia www.albumyfoto.pl/albumy-tradycyjne.html lub nawet samodzielnie skomponowana fotoksiązka, ze wspólnie spędzonych chwil. Opcji może być wiele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość desiree1233

Jednym z bardziej uniwersalnych prezentów jest dobre wino, jak dla kobiety to np. różowe Casa Pecunia Frizzante. Sama to wino bardzo lubię, jest lekkie, półsłodkie, bardzo świeże w smaku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwięcej spersonalizowanych prezentów dla kobiet znajdziesz w naszym sklepie https://eprezenty.pl/ nasza strona to przysłowiowy róg obfitości, dostaniesz tu najróżniejsze upominki na niemal każdą okazję. Zobacz produkty z kategorii "Prezent dla niej" https://eprezenty.pl/prezent_dla_niej,c,3471 i zaskocz ją spektakularnym podarunkiem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość luliksa

Mam 3 siostry i staram się zawsze podpytać co kupić, wszystkie kochamy dbać o siebie, dlatego często kupuję jakieś kosmetyki, albo akcesoria do dbania o urodę, najmłodszej na urodziny kupiłam lokówkę curl secret, udało się w mediamarkt ciekawą promocję znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Artek

Jeżeli chodzi o Dzień Kobiet i chcąc sprawić prezent swojej drugiej połówce, najlepiej kupić jakąś zmysłową bieliznę. Przynajmniej w moim przypadku zawsze to działa ;) Zawsze zamawiam coś z https://www.etam.pl/ i za każdym razem prezent trafiony! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Liwkaa

W przypadku faceta i okrągłej daty coś cenniejszego. Mężowi, na jego życzenie, kupiłam alkomat alkohit, czyli nieco porządniejszy prezent. Przy większych okazjach elektronika dobrze się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gambla

Najlepiej nie odkładać sobie kupowania prezentu na ostatnią chwilę. Sama kilka razy juz tak miałam, ze odkladałam i odkładałam a potem na dzien przed nie wiedziałam co kupić i jak się za to zabrać. I marnowałam czas na bieganie po sklepach i szukanie prezentu.

Jeśli szukacie prezentu dla faceta, polecam nie wymyślać na siłę i nie silić się na oryginalność bo faceci są prości oraz wolą praktyczne rzeczy, które bedą mogły się im przydać.
Polecam postawić tutaj na przykład na ubrania, zerknijcie sobie do tego sklepu:
https://www.braggashop.pl/bluzy-prosto-cat-32

Aktualnie są tam dobre promocje na bluzy od Prosto, a jest to już naprawdę dobra jakość, zdecydowanie lepsza niż w przypadku bluz z sieciówek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mo nikaaaa

Dziewczyny, jesli chcecie zrobić super fajny i oryginalny prezent swojemu facetowi to polecam czekolade HaremPower.
Jest to naturalny afrodyzjak w formie czekolady.Dobrze wygląga, jest certyfikowana i ładnie zapakowana. Możesz byc pewna że mu się to spodoba(no i tobie rownież:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...