Skocz do zawartości
Forum

Pomysł na prezent


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

to na pewno, jak się ma większy budżet to dla kobiety super rzeczą są urządzenia do stylizacji włosów, sama mojej maie na urodziny kupiłam loko suszarkę babyliss, mama zachwycona, bo w końcu nie musi się bawić w układanie zczotką włosów, suszarką robi si to bardzo szybko i prosto, włosy ładnie się unoszą i optyvznie robi się ich więcej, mama ma dosyć cienkie i delikatne włosy i bez ułożenia ich wygladają tak sobie

Odnośnik do komentarza

Zalezy od osoby... zwykle zastanawiam się nad hobby, marzeniami czy potrzebami danej osoby (np. ktoś zawsze pożycza powerbanka, nigdy nie ma swojego - już pomysł na prezent) Ostatnio moja siostra kupiła mi np. taką torebkę (tutaj ciekawa oferta, aby kupić taką samą) jak na 3 zdjęciu. Bo wie, że zblizsza mi się wesele koleżanki a nie miałam kopertówki :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Wy ale ja odnosze takie wrazenie z butami ze jest niby co raz to wiekszy wybor .. a z drugiej strony ciezko jest cos wybrac jak sie pojdzie na zakupy stacjonarne. Do tego czesto ceny potrafia byc naprawde zaporowe co zniecheca. Osobscie to lubie stawiac na jakosc czyli w gre wchodza tylko skorzane wyroby. Mam w pracy kilka kolezanek ktore maja zawalone cale szafy jakimis tandetnymi butami potrafiacymi sie zniszczyc w ciagu jednego sezonu .. zupelnie bez sensu. Tak mysle czy nie zaczac szukac czegos online .. sklepow jest dosc duzo. Przegladajac te z najwiekszym wyborem trafilam na Primamoda - https://www.primamoda.com.pl/buty-damskie-skorzane-online.html?label=227 Moze ktos sie orientuje jak tam wyglada kwestia zwrotow od strony praktycznej? Czasami na miejscu mam problem z doborem rozmiaru .. tutaj tez moze sie zdarzyc i wole miec pewnosc, ze nie bedzie zadnych problemow. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Dammmma

Jesli chcę dać prezent komuś kogo nie znam tak za bardzo to stawiam na bezpieczne opcje takie jak
podarowanie kwiatów
czekoladki
czy alkohol w przypadku mężczyzny

Jednak jeśli chcę dać prezent osobie bliskiej, staram się dopasować go konkretnie pod nią. Tak aby była zadowolona oraz miała ładną pamiątkę na przyszłość. Zbliża się dzień mamy, jesli nie macie pomysłu na to co podarowac mamie, polecam zajrzeć sobie na stronę Pandory, bo są tam przepiękne zestawy właśnie dedykowane dla mam:
https://pl.pandora.net/pl/gifts/mums-and-babies/

Taka bransoletka jest piękną pamiątką na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Mam 3 siostry i staram się zawsze podpytać co kupić, wszystkie kochamy dbać o siebie, dlatego często kupuję jakieś kosmetyki, albo akcesoria do dbania o urodę, najmłodszej na urodziny kupiłam lokówkę curl secret, udało się w mediamarkt ciekawą promocję znaleźć

Odnośnik do komentarza

Najlepiej nie odkładać sobie kupowania prezentu na ostatnią chwilę. Sama kilka razy juz tak miałam, ze odkladałam i odkładałam a potem na dzien przed nie wiedziałam co kupić i jak się za to zabrać. I marnowałam czas na bieganie po sklepach i szukanie prezentu.

Jeśli szukacie prezentu dla faceta, polecam nie wymyślać na siłę i nie silić się na oryginalność bo faceci są prości oraz wolą praktyczne rzeczy, które bedą mogły się im przydać.
Polecam postawić tutaj na przykład na ubrania, zerknijcie sobie do tego sklepu:
https://www.braggashop.pl/bluzy-prosto-cat-32

Aktualnie są tam dobre promocje na bluzy od Prosto, a jest to już naprawdę dobra jakość, zdecydowanie lepsza niż w przypadku bluz z sieciówek.

Odnośnik do komentarza
Gość mo nikaaaa

Dziewczyny, jesli chcecie zrobić super fajny i oryginalny prezent swojemu facetowi to polecam czekolade HaremPower.
Jest to naturalny afrodyzjak w formie czekolady.Dobrze wygląga, jest certyfikowana i ładnie zapakowana. Możesz byc pewna że mu się to spodoba(no i tobie rownież:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...