Skocz do zawartości
Forum

Pomysł na prezent


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika_pud

Wisiorki są fajne, ale prezent też zależy od preferencji danej osoby i przede wszystki od okazji. Ja niedługo mojej mamię sprawię mało praktyczny, ale moim zdaniem fajny prezent, który jej się na pewno spodoba, fotoalbum, taki ze zdjęciami rodziny. Na pewno się ucieszy :)

Odnośnik do komentarza

Kwiaty są zawsze w modzie bez okazji :) Mi mój ukochany zrobił piękny album ze zdjęciami. Z tego co się chwalił, to znalazł jakąś fajną firmę, która w ofercie ma różne usługi drukarskie, temat go zainteresował i postanowił zrobić nam więcej takich wspólnych albumów.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że się ucieszą;) Ja dla moich dziadków jeszcze nic nie wymyśliłam. Zazwyczaj kupuje im kosmetyki ale w tym roku chciałabym wybrać coś lepszego. A co kupujecie swojemu rodzeństwu? Ja dla siostry chcę kupić volumizer bo ma strasznie oklapnięte włosy i wciąż podbiera mi suszarkę. A dla brata szukam jakiejś ciekawej książki o średniowieczu.

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabellka
A może kup jakieś kosmetyki. Moim zdaniem to bardzo fajny i praktyczny prezent. Każdemu sie spodoba. A jak nie wiesz co kupić to zawsze możesz zdecydować sie na ShinyBox, czytałam o tym pudełku wypełnionym kosmetykami. To fajna sprawa jak nie wiesz na co sie zdecydować
Odnośnik do komentarza
Gość Caffinka

A mi sie wydaje że młoda mama bardzo chciałaby miec nianie elektryczne. Wiem, bo moja siostra niedawno urodziła takiego małego maluszka i sama szuka teraz takiej niani by zakupić. Dzięki temu nie musi siedziec godzinami w pokoju tylko moze spokojnie ruszać sie po całym domu bo wszystko ma pod kontrolą.

Odnośnik do komentarza
Podłącze się do tematu. Czy obdarzyć swojego chłopaka jakimś prezent na walentynki? Chciałabym, żeby było to coś niebanalnego może jakaś wycieczka? Dużo teraz last minute czy samych przelotów w tam i z powrotem:)
Odnośnik do komentarza
Londyn to ja tak zaliczyłam już kilka razy i powiem szczerze mało mnie zachwycił- nie tyle ludzie co klimat. Może jednak pojedziemy gdzieś last minute, tyle ofert teraz, jakieś sugestie? Wiem, że Egipt i Grecja na czasie, ale jakoś może niestandardowo?

PS. Już mu tak zarzuciłam delikatnie temat ;) Powiedział, że może może....
Odnośnik do komentarza
Jordania to nawet ciekawy pomysł:), jednak jakoś nie czuje klimatu, chciałabym trochę poszaleć, a nie zwiedzać tak bardzo. Patrzyłam na travel planet z ofertami ceny niby standardowe, ale chciałabym jednak więcej opcji miejsc i szczególnie więcej informacji do wyboru. ;)
Odnośnik do komentarza
Egipt to już od dawna nie jest na czasie ;) Jak chcesz się pobawić, ale też coś zobaczyć i poczuć fajny klimat, to jedź po prostu do Hiszpanii, najlepiej jakieś katalońskie klimaty, Barcelona, Lloret, Girona czy coś w tym rodzaju. To takie ponadczasowe miejsca, odpoczniesz, pozwiedzasz, pojesz, zabawisz się.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...