Skocz do zawartości
Forum

Pomysł na prezent


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

Gość angela079
Podejrzewam, że dla wielu osób wybór prezenty stanowi nie lada problem.

Co jakiś czas mamy jakieś święto jak nie rodzinne to ogólne np. jutrzejsze Święto Kobiet :D

w jaki sposób dobieracie prezenty? czym się sugerujecie?
jak ktoś ma problem z znalezieniu odpowiedniego prezentu.. to może tu zrobimy takie własne pogotowie :D
Odnośnik do komentarza
Gość wiewioorka
Myślę, że często dobre wyjście to zostawić margines wyboru obdarowanej osobie - wiadomo, że nieudany prezent to okropny kwas i dla nas, i dla drugiej osoby, która nie wie, co zrobić z tym fantem :) Dlatego dobre wyjście to różnego rodzaju bony albo vouchery. Ostatnio dostałam bon na profesjonalny makijaż, kiedy umówiłam się na jazdę próbną w salonie Nissana przy Puławskiej w Warszawie. Praktyczniejsze niż kolejny gadżet (chyba, że ktoś jest kolekcjonerem)
Odnośnik do komentarza
Ja bardzo lubię otrzymywać prezenty. Niespodzianka ma coś w sobie. kupony i talony to nie to samo. By być zadowolonym z prezentu warto podesłać chłopakowi, mężowi czy dziewczynie kilka stron sklepów internetowych. Zawęzimy wybór :) do tego co lubimy a i tak niespodzianka będzie.
Odnośnik do komentarza
Gość aluta200
A ja mam swój sprawdzony sposób na prezenty. Siostrze oraz przyjaciółką najczęściej daję w ramach prezentu jakiś ładny komplet bielizny. niedawno np. jednej z nich podarowałam śliczny komplecik marki nipplex.pl z którego koleżanka bardzo się ucieszyła. Moim zdaniem takie kobiece prezenty są rewelacyjne dla dziewczyn.
Odnośnik do komentarza
To wszystko zależy od tego komu daną rzecz kupujemy. Wydaje mi się, że jak dobrze znamy drugą osobę, to nie ma większego problemu z dobraniem prezentu, gorzej jeżeli jest to ktoś, komu wypada kupić prezent, a za dużo o nim nie wiemy. Wtedy dobrze jest kupić coś uniwersalnego, jak jakiś elegancki długopis czy pendrive ;)
Odnośnik do komentarza
Gość arcticone
pierwsza zasada prezentów - nie kupujemy skarpet! :D prezent w sumie powinien być dopasowany do zainteresowań, chociaż czasami trudno coś wymyśleć. Ja mam problem bo nie jestem zbyt kreatywna w tym temacie :D ale fajne są też prezenty robione własnoręcznie, takie coś zawsze przynosi bardzo pozytywny odzew. Jeśli ktoś ma dusze artystyczną, to mu łatwiej ;)
Odnośnik do komentarza

My mamy sprawdzony, rodzinny patent na prezenty już od wielu lat. Robimy listę kilku (np.:5,10,15) rzeczy, które chcemy dostać i dajemy reszcie i się wtedy wybiera, zaskoczenie jest średnie, bo wiesz, że coś z tej listy, ale do końca nie wiesz co... ale zawsze są to prezenty trafione, ja ostatnio kupowałam np.: odkurzacz a nigdy bym się nie spodziewała, że moja bratowa będzie takie cudo chciała...

Odnośnik do komentarza
Fajnym pomysłem na prezent, ale dość ekskluzywnym jest wspólny wyjazd. Wspólne spędzenie czasu itd. w trakcie wybierania podróży marzeń, potem tyle dni spędzonych z ukochanym to chyba doskonały prezent. A teraz na wycieczkę można pojechać taniej niż na przykład do jakiejś miejscowości w naszym kraju.
Odnośnik do komentarza
Oo wreszcie znalazlam taki temat:) skoro juz o tym mowa, moj narzeczony ma urodziny w kwietniu i chcialabym mu zrobic jakis wyjatkowy prezent, ale nie taki jak ramki ze wspolnymi zdjeciami, kolacja itp. Taki, ktorego naprawde nigdy nie zapomni i wpadlam na pomysl poszukania mu wyjazdu na mecz jego ulubionej druzyny - FC Barcelony. Znalazlam fajna oferte na stronie Funclubu wyjazdu na mecz FC Barcelona - Real Madryt:) Jak myślicie, dobry prezent? Ucieczyloby go to?
Odnośnik do komentarza
To wszystko zależy od osoby, dla której ten prezent mam kupić. Na przykład teraz na okrągłą rocznicę moich rodziców planuję wysłać ich do SPA. Wydaje mi się, że Primavera SPA ma najciekawszą ofertę jeżeli chodzi o tego typu wyjazdy, także mam nadzieję, że rodzice ucieszą się z takiego prezentu.
Odnośnik do komentarza
Najfajniejszy prezent jaki kiedykolwiek otrzymałam w życiu to wycieczka, na którą zaprosił mnie mój dawny narzeczony, pojechaliśmy do wspaniałego miejsca, gdzie naprawdę czuliśmy się ja w raju, to z pewnością byłby wymarzony prezent dla mnie, ale teraz już jesteśmy małżeństwem i pojawiły się inne wydatki.
Odnośnik do komentarza

Teraz akurat walentynki na czasie, więc wszelkie gadżety erotyczne będą miały wzięcie :). Znalazłam na allegro fajne albumy z pozycjami seksualnymi "101 pozycji seksualnych...". Myślę, że to fajny pomysł na prezent.

Odnośnik do komentarza
Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów i zawsze kupuję coś, co się przyda :) Dla panów zegarek albo portfel ze skóry, ewentualnie jakąś koszulę, paniom coś z kosmetyków (pod warunkiem, że wiemy jakich używa). Bardzo praktyczne są też vouchery. Niby oklepane prezenty, ale sprawdzone i każdy będzie z nich zadowolony :)
Odnośnik do komentarza

misia-tonia napisał/a:
co do prezentów kobitki jak uważacie dobrym prezentem na świata będą takie figurki dla mamy i siostry bo sie zastanawiam nad kupnem
jak myslicie
nie mam teraz kogo się poradzić

Wg mnie takie figurki będą świetnym prezentem, ale to tylko moje skromne zdanie, decyzję musisz podjąć sama

Odnośnik do komentarza
Gość smieszny_ludz
uniwersalnym prezentem dla pań są na pewno kosmetyki, biżuteria. dla panów z kolei portfel, zegarek. a z prezentów, że tak powiem unisex to książka, płyta, ostatnio u mnie stało się kupowanie słuchawek, mogę polecić jakieś gdyby ktoś chciał ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...