Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość montek

Jaki jest najlepszy samochód dla kobiety?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość montek
Jakie kryteria powinien spełniać wymarzony samochód dla kobiety? Ma być na pewno bezpieczny i komfortowy. Ale jakie jeszcze cechy powinien posiadać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość irka25
Samochód dla kobiety :) bezpieczny, niezbyt wielki, na pewno ekonomiczny no i wpadający w oko! Moim zdaniem nic dodać nic ująć tylko wybrać się do salonu VOLVO i samemu ocenić C30! i przyznać mi rację....B)B)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość irka25
C30 została uznana za jeden z najbezpieczniejszych samochodów!!!! moim zdaniem warto mu się bliżej przyjzeć!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piinkaa
No tak tak. Tylko jak? tak ogólnie to nie zwala mnie on z nóg ;).
Wiem, wiem, wybredna jestem. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość irka25
Wszystko zalezy od gustu!:) ja jestem zachwycona i mam zamair to auto przetestować! by mieć rozeznanie wieksze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Claudyn
Idealne auto dla kobiety to małe i bezpieczne autko, apropo C30 to jest to jedno z najbezpieczniejszych aut jeżdżacych po tej ziemi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wiewioorka
dużo moich znajomych jeździ micrą, to takie wygodne, miejskie autko. nawet ostatnio rozważałam, czy nie pora zmienić samochód i zastanawiam się nad tym modelem. w salonie Nissana na Puławskiej w W-wie bez problemu można się zapisać na jazdy próbne i dodają do tego różne gratisy, z tego co wiem, więc chyba się przejdę w wolnej chwili, żeby sprawdzić, jak mi się jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lululu7
Marzę o BMW 1 - taki malutki zwinniutki i niestety drogi. Ale podobno marzenia sie spełniają,

A tak bardziej realnie to suzuki swift jest fajny i spark tez jest taki kobiecy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość koala
A moim marzeniem jest citroen C3 :)
wiem, ze francuska marka i może sie psuć, no ale baaardzo mi sie pododba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malwinka
Hej.
Ja jeżdżę Mini Cooperkiem. Jest bardzo kobiecy, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tequila99
mini jest super :)

ale generalnie auto musi miec klimatyzacje, bo moze sie slabo w korku w lato zrobic...
i musi malo palic, bo paliwo drogie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzolin007
Grande Punto to taki typowy kobiecy samochodzik - mały, ładny, wszędzie się zmieści... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pyra

Wydaje mi się, że takie cechy jakie określają też Ciebie. To, że jesteś kobietą nie znaczy że masz od razu kupować kobiecy samochód. A wydaje mi się, że obecnie każdy nowy samochód jest bezpieczny i komfortowy. A jeżeli się zepsuje to po prostu kupuj nowe, oryginalne części jak z tej strony https://www.centercar.pl/partscatalogue/ i na pewno samochód wciąż będzie bezpieczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość giuliana

Coraz wiecej kobiet wybiera odważne auta, ponoć typowo męskie :D Skąd taka presja ze dla kobiety ma byc male,zgrabne auto? Bzdura.
Mi sie osobiscie podobają Audice i Volva. Dobre, sprawdzone auta. Mam audi,polecam. Jezdzę od 6 lat jestem baaaardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ato powinno być duże, by pomieścić całą rodzinę i wszystkie rzeczy dzieciaków. A jak dodatkowo będzie miał jakiś ładny kolor, to będzie idealnie. :D A tak na poważnie, dla mnie jest ważne, by samochód był bezpieczny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KrzysiekNN

Bardzo polecam Mini. Nieco droższy, eksploatowanie też nie najtańsze, ale zwinny samochód, stylowy, dobry i w trasy i w miasto. Żona jeździ już swoim od 10 lat i powoli przymierzamy się do zmiany, oczywiście na nowsze Mini :) Warto też zerknąć na to zestawienie: https://www.auto-motor-i-sport.pl/wydarzenia/Auto-dla-kobiety-polecamy-5-modeli,21964,1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anusjka

Musi być sprawny, haha. No w sumie co to za różnica, czy dla kobiety, czy faceta. Ja jestem fanką motoryzacji i mechanikiem, więc raczej patrzę, żeby samochód dobrze działał. Ostatnio w swoim wymieniałam chłodnicę, którą kupiłam w Radiator-Service. Polecam ich warsztaty, jakbym sama nie naprawiała, to jeździłabym do nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...