Skocz do zawartości
Forum

Prezenty...


Gość janeczka1981

Rekomendowane odpowiedzi

no ale tak jak mowisz, czesto ktos sie nie zgadza na prezent ze wzgledu na cene, ja jak chlopakowi kupowalam kurs graficzny to tez rozbilismy to na pare okazji, a dziadom jak kupowalismy pakiet dla seniora w lux medzie to tez nie chcieli sie zgodzic wiec polaczylismy dzien dziadka i babci z urodzinami i kazdy jest zadowolony :)))
ale jak Twojej mamie sie podobalo to tym bardziej trzeba sie cieszyc:)

Odnośnik do komentarza

Zbliża się okrągła rocznica w moim związku. Będziemy mieć rok. Wiem że mój chłopak coś planuje. Ja też myślałam coś kupic, ale kompletnie nie mam pomysłu co. Z czego mężczyzna moglby się ucieszyć, albo czego nie wysmieje? ( mamy po 24 lata)

Odnośnik do komentarza

12 lat to już poważny wiek ;) Może zajrzyj do salonu operatora i wzbierz jakiś markowy tablet lub smartfon? Chłopiec się ucieszy, a ty nie wydasz jednorazowo zbyt wielu pieniędzy. Jak weźmiesz go z abonamentem to zakup rozłoży ci się na raty. Sama kupowałam tak prezent chrześniakowi i uważam, że to optymalne rozwiązanie. Tylko uważnie czytaj umowy, żeby nie naciąć się na tak zwane zwyżki abonamentu. U poprzedniego operatora ciągle za coś dopłacałam, a to za opóźnienie w zapłacie, a to za brak faktury w formie elektronicznej. Teraz, w T-Mobile nie mam tego problemu, a rachunek zawsze jest na podobną kwotę.

Odnośnik do komentarza

Ja mamie w zeszłym roku dałam zestaw kosmetyków a oeparola eliftance dla kobiet po 50. Z mamą mamy wrazliwą skórę do której trudno dobrać kremy. Sama też uzywam oeparol ale hydrosense i jestem zachwycona. Skóra nawodniona, delikatna, nie podrażnia i nie uczula. Dlatego postanowiłam takie kremy mamie sprezentować i była niezwykle zadowolona i nastepne pudełeczka sama sobie kupiła.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, a jak masz trochę większy budżet, to polecam zabrać mamę do jakiegoś SPA, na relaksujący weekend może do Hotelu Fajkier w okolicy Jury Krakowsko Częstochowskiej? Na pewno się bardzo ucieszy !

Odnośnik do komentarza

niedługo mój mąż ma 30tkę, kupilam mu beard designer :) taki sprzęcik do przycinania i modelowania brody, jestem ciekawa jego miny jak to zobaczy, on lubi dbac o siebie więc jestem pewna ze będzie zadowolony, tym bardziej że to sprzęt z górneej półki :)

Odnośnik do komentarza

Mojej mamie kupiłam lokosuszarkę babyliss, myślę że się ucieszy bo jej stara już się rozleciała a jednak mama zawsze lubiła sobie podkręcić włosy jak gdzieś szła :), ma kilka końcówek i jonizację, więc włosy nie bedą się puszyły

Odnośnik do komentarza

tak :) kupiłam dużo kosmetyków, książek a mężowi maszynkę do włosów babyliss bo juę nie mogłam się patrzeć jak męczy się ze starym remingtonem, model który wybrałam można używać bez kabla, ma bardzo dużo nasadek więc liczę że mąż trochę bardziej będzie szalał z fryzurą a jak nie on to ja mu zrobię coś fajnego na głowie

Odnośnik do komentarza

w tym roku zaszalałam i kupiłam mężowi beard designer, lubię jak nosi brodę ale jej przycięcie średnio mu wychodiz, tzn wychodzi ale spędza na tym godzine, myślę że mój prezent ułatwi mu i mi życie ;), na pewno będzie szybciej bo wystarczy przeciągnąć tym po brozie i już jest pięknie i równo przycięta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...