Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jasminum

Prezenty...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zegarek dla faceta

A czy to takie ważne "od kogo"? Chyba marka się liczy nie sklep gdzie go kupisz? Z droższych świetny jest Edox, z tańszych Albert Riele, Aztorin. A faceci to chyba wolą sami kupować sobie takie gadżety :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz jeżeli chcesz kupić trafiony prezent to musi on być dopasowany do osoby którą chcesz obdarować. Ja np. uwielbiam dostawać książki ostatnio dostałam dość popularną książkę Adama Amblera "Seksturysta" jest nieco skandaliczna, ale właśnie to mi się w niej podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że bardziej jako upominek dla ukochanej. Twoja mama lubi czytać ? Jeśli tak to teraz bardzo głośno jest o książce Adama Amblera "Seksturysta" książka jest skandaliczna,ale ma bardzo ciekawą fabułę. Dobrze się ją czyta i można się troszkę oderwać od rzeczywistości przy niej. Może to by było dobre na prezent

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że każdy prezent jest dobry bo pokazuje że pamięta się o drugiej osobie :)
Jeżeli chodzi o prezenty ja bardzo lubię dostawać książki. Ostatnio dostałam książkę Adama Amblera "Seksturysta"  książka dość skandaliczna, ale z ciekawą fabułą. Przypomina troszkę 50 twarzy Greya.
Rodzice się nie powinni obrazić skoro otrzymają od Ciebie cokolwiek będą się cieszyć że pamiętałaś o nich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kosikos

Jak wygląda dokładnie ta jazda czołgiem? Ktoś sprawdzał? Piszę o tym pakiecie z Prezent Marzeń. To nie jest jakaś lipa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Warszawianka22

Od jakiegos czasu kompletuje moim rodzicom naczynia do jadalni. Bardzo ładne i dobrze wykonane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kanik

Tam na Prezent Marzeń macie jeszcze Lamborgini, Porche, Ferrari, więc może nawet bardziej taki kierunek. Przecież jazda czołgiem wcale nie każdemu musi odpowiadać, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko jest doradzić, ponieważ prezent najlepiej kupić zgodnie zainteresowaniami chłopaka. Jeżeli nie ma żadnych lub wyczerpały się już pomysły w tym temacie, to polecam kupić coś do ubrania. Ja swojemu ostatnio podarowałam świetną bluzę z diverse, bardzo ją lubi i często w niej chodzi. Zajrzyj na ich stronę, mają różne modele, może jakiś wpasuje się w styl Twojego chłopaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kejt12

Hej. Może to nietypowy temat na to forum, ale wiem że tu ktoś mi coś co będzie odpowiednie. Mój mężczyzna za 24 dni obchodzi 21 urodziny. Kompletnie nie mam pojęcia co mu kupić. Prezentowałam mu już a to.koszulę, a to sweter, a to perfum. A teraz brak pomysłu, radziłam się przyjaciół ale również nic. Mój ukochany uwielbia motoryzacje, szybką Jazdę, pochodzi z towarzystwa że tak to nazwę ,, lubiącego wypić alkohol " i jak byliśmy pewnego dnia w Kauflandzie w dziale alkoholu to spojrzał na 3 litrową butelkę wódki i powiedział do mnie żebym mu kupiła ją na urodziny. Moim zdaniem głupio żeby dziewczyna kupowała wódkę chłopakowi na urodziny. Myślałam również o czymś gdzie możemy skorzystać tego we dwoje, coś romantycznego no ale co. Może ktoś wpadnie na jakiś pomysł i wykaże się.kreatywnością. Z góry bardzo dziękuję i liczę na Was!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym bardziej martwiła się o ten ciąg do alkoholu niż o prezent ;)
Na pewno nie kupuj mu alkoholu ,bo to by wyglądało,że popierasz alkoholizm,
poczytaj tu wcześniejsze wątki na podobny temat,może skorzystasz z jakiejś rady.

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kejt12

Lubi również wędkarstwo i mama podsunęła mi pomysł by kupić mu wędkę. :) chociaż problem w tym że nie mam o tym zielonego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość duszekk

Skoro to mu wpadło w oko to byłoby najprościej. Chyba,że zrobisz mu niespodziankę tego typu , że kupisz wódkę smakową, z Absolwenta są niezłe, lekkie jak nalewki i wypijecie razem przy jakiejś okazji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wędka może być dobrym pomysłem, przeglądnij może fora wędkarskie, przejdź się po kilku sklepach, doradź i na spokojnie podejmij decyzję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena.ryś

Witajcie!
Kochane czy macie jakieś pomysły na prezent dla 18 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość czesia_2

Ja swojej podarowałam Class A Collagen, produkt na skórę z kolagenem rybim. Dodatkowo odżywia włosy i paznokcie. Z prezentu była bardzo zadowolona i dalej kupuje suplement ponieważ widzi duże efekty :D dziękuje Pani farmaceutce, bo ona mnie na niego namówiła :P :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość breszka

Np. jazda Ferrari z Prezent Marzeń? Taki pakiet? Takie prezenty robią ogromne wrażenie, ale kwestia jest taka, czy macie na ten cel odpowiednie środki. No właśnie - czy je macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- karnet do SPA,
- karty upominkowe do ulubionych sklepów odzieżowych,
- biżuteria,
- coś z książek (jeśli dana osoba lubi czytać, może ma ulubionego autora?),
- gry planszowe do wspólnej zabawy (Twister, Scrabble itp.).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram pomysł z jakimś karnetem do SPA czy też kosmetyczki o ile dziewczyna lubi takie rzeczy. Ale sugeruję trochę zaszaleć i pofantazjować czyli zamiast zwykłej opcji makijażu zakupić: http://www.rossnet.pl/Artykul/Manicure-japonski-PShine,196688 coś innego i zapewne zainteresuje młodą dziewczynę. Ja osobiście byłam tylko raz na takim masażu i polecam zresztą jak każdy masaż. Pamiętajmy jednak aby kupować takie usługi u sprawdzonych osób, źle zrobiony masaż może zrobić dużą krzywdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sugeruję coś z bielizny np nocnej ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska każda kobieta lubi dostawać takie prezenty, tylko nie przesadź z pikanterią jeśli za długo się nie znacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

alkohol to jest ostateczność jak już nie ma się pomysłu na prezent. Ja uważam, że bardzo fajnym prezentem będzie zegarek. Komu jak komu, ale facetom niekiedy by się przydały. Teraz jest bardzo duży wybór wśród zegarków dla mężczyzn, szczególnie w internecie. Dla przykładu taki zegarek http://sprzedajemy.pl/zegarek-michael-kors,26577457 ja uważam, że bardzo ładny i pasowałby do każdego stylu ubierania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...