Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jasminum

Prezenty...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MagiQ

Moim zdaniem zawsze warto dorzucić do prezentu coś słodkiego :) W mojej rodzinie to już tradycja, że poza właściwym prezentem każdy może liczyć na jakiś słodki rarytas. Z reguły kupujemy słodkości z Monbany, bo mają super jakość i same w sobie są ładnie zapakowane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirabellka

Ja jeszcze nie mam pomysłu na prezent, chociaż wiem ze czasu jest niewiele. Dla większości osób już coś mam ale zastanawiam sie jeszcze co kupić. Mamie. Chyba dobrym pomysłem jest coś do pielęgnacji włosów, moze jakas prostownica albo suszarka. Myśle też o Volumizerze do włosów, sądzicie że to byłby dobry pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirabellka

Ale słodycze to tylko dodatek. Moim zdaniem warto patrzeć na jakieś konkretne prezenty. Moja mama ogladała ostatnio taki Volumizer i zastanawiam sie czy jej go nie kupić dzięki temu miałaby fajny prezent i lśniące włosy. Nie musiałaby korzystać z prostownicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aliska
tak, zawsze wcześniej to załatiwam bo nie lubię tej świątecznej gonitwy.... kupowałam część prezentów w internecie, część normalnie, i też na ponosie.pl skąd mam kupony ze zniżkami do normalnych sklepów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota457
W tym roku kupowałam prezenty przez internet w electro.pl , byłam tak zabiegana, że w ostaniej chwili zrobiłam zamówienie ale całe szczęście prezenty doszły do mnie na czas. Mężowi kupiłam maszynkę elektryczną, babci i dziadkowi (moim rodzicom) wspólny prezent suszarkę do warzyw i owoców a dzieciakom gry na PS4 Prezenty się udały bo wszyscy się ucieszyli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika2153
super prezent dla dziecka zdalnehobby.pl/zabawki-rc/23-subaru-impreza-wrc.html <- mój syn dostal od nas taki samochodzik i szaleje z nim calymi dniami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nataliapstryk
Inspiracje na świąteczne prezenty czerpię ze stronki allinside.pl. Jest tam duży wybór fajnych i tanich rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nataliapstryk
Ja kupuję prezenty dla solenizantów na stronce allinside. nie tylko są tam tanie prezenty , ale ładne i modne rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia1124

Jakie macie pomysły na prezenty dla waszych facetów? Szukam czegoś na prawdę nietypowego dla swojego ukochanego. Dostał już ode mnie wszystkie możliwe wersje prezentów typu portfel, koszula, krawat etc. Jakieś pomysły na mega odjechany prezent dla pozytywnie szalonego faceta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika2153
Zastanawiam się nad zakupem zegarka swojego faceta bo zbliżają się jego urodziny. Obawiam się jednak czy trafię w jego gust, a wiadomo że zegarki nie są tanie, z resztą nawet nie chciałabym mu kupować byle czego. Mój facet ma taką pracę, że chodzi do niej elegancko ubrany i coś sportowego na pewno nie wchodzi w grę. Macie może jakies ulubione sklepy internetowe gdzie można kupić elegancki zegarek w cenie do 300zł i bardziej się opłaca niż w normalnym sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosiaczekkk

A czy facet jest fanem motoryzacji czy nie? Bo jeśli tak to może przejazd jakimś super szybkim autem? Ja ostatnio wypożyczałam takie autko dla swojego faceta w autoprezent.pl i mój był bardzo zadowolony, ale to kwestia tego czy motoryzacja to coś dla niego czy nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia1124

Mój facet KOCHA auta. Świetny pomysł, dzięki! :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość landrynka30

ja mam plan pojechać na romantyczny weekend do Krakowa. Koleżanka poleciła mi hotel Old Town, bardzo ładny. A każdemu z nas przyda się chwila wytchnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nadia92

Moj chlopak uwielbia puzzle i samochody wiec zamowilam dla niego puzzle z obrazkiem jego sportowego auta. :) mysle ze mu sie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaska1990
Jaki jest według was najlepszy prezent dla 12 letniego chłopca? Syn mojej siostry ma urodziny za 1.5 miesiąca i musze znaleźć coś na prawdę wyszukanego bo nie wiedziałam się z nim ponad rok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marikaa
Mnie się bardzo podoba i mojemu mężczyźnie również by się spodobał. Ja jednak szukam czegoś bardziej efektownego (i nie chodzi tu o cenę).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renate

Jeśli chodzi o efektowność to z pewnością spodobają Ci się propozycje od Kruka. Dla mnie osobiście to rewelacyjne zegarki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia333

Kupiłam mężowi voucher rajdowy w przeceniony o ponad 400 zł. Do tego zainwestowałam usługę Vbox, czyli nagrywanie jazdy kamerami w samochodzie i na torze. Taki dodatek kosztuje tylko 60 zł, a masz pamiątkę do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kliszanas

Dla faceta? Np. jazda ferrari, coś takiego na Prezent marzeń kosztuje na prawdę śmieszne grosze, oczywiście stosunkowo. I to już pomysł na lata - kwestia tego w jaki sposób podchodzicie do tych kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andana

Dokładnie tak - ewentualnie jazda czołgiem - w tym samym serwisie coś takiego jest do kupienia za śmieszne grosze, tak więc generalnie można trafić fajne pomysły za małe pieniądze - kwestia świadomości oczekiwań danej osoby ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...