Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jasminum

Prezenty...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marimonio

Ja dostałem ostatnio smartwatcha JKactive i strzał w dziesiątkę, bo jest idealny do ćwiczeń!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anulka90

Mój mąż sobie wymyślił alkomat na urodziny. Polecicie jakiś? Cena myśle jakieś 400 zł, chyba, że warto wydać więcej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aria2

Np coś z Alkohitów. Jedne z lepszych opcji bo mają bardzo dokładne czujniki. Sami mamy taki alkomat na wyjazdy i sprawdza się idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość NieGołoSłowny

Ja jestem nowoczesny i zawsze próbuję dać prezent albo praktyczny, albo śmieszny. W tym artykule są świetne pomysły haha :D

tech - news . pl / smieszny - prezent - zawsze - jest - dobry         -usuńcie spacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gavraa

No własnie sama mialam problem z tym co podarować rodzinie w tym roku z okazji świąt. Postanowiliśmy sobie dać drobne podarunki. Niech droższe rzeczy każdy kupuje sobie samodzielnie ( trudno jest samemu coś takieg porządnego kupić tak aby trafić).
Dzieciakom natomiast w tym roku zamówiłam na prezent keyboardy. Mam nadzieję ze im się prezent spodoba.

Jesli ich to zainteresuj i jesli rzeczywiście gra bedzie im dawała przyjemność to postaram się ich zapisać na zajęcia gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Myrlena

Jeśli ktoś interesuje się muzyką to faktycznie moze być to bardzo dobry pomysł. Jednak sama w rodzinie mam raczej mało muzykalne osoby. No i nie oszukujmy się - taki keyboard trochę kosztuje. My dajemy sobie głównie drobne prezenty, takie które nie kosztują fortuny ale które mogą uszczęsliwić drugą osobę.

Jesli szukacie prezentow dla drugiej osoby na święta polecam zerknąć sobie do sklepu Szachownica:
http://szachownica.com.pl/

Mają tam obecnie sporo promocji na ubrania i dodatki. Dobrą opcja prezentową są na przykład świąteczne skarpetki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola

Nie wiem czy w waszych związkach praktykujecie prezenty na Walentynki?  Jeśli tak to jako prezent dla niego mogę wam polecić zestaw kosmetyków Masveri. Jeśli nie znacie tej marki to polecam wypróbować. Mają naprawdę dobrej jakości kosmetyki A do tego pachną rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Penny

ja dostałam rękawicę femi glove, ale była to jak gdyby paczuszka na zamówienie 😜 bo mąż wie co i jak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda

Dziewczyny potrzebuje na szybko pomysł na niedrogi i fajny prezent dla brata lat 20...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nattiii

Może kosmetyki? Ja mojemu kupiłam na święta zestaw od Masveri i jest bardzo zadowolony. Dostaniesz je w drogerii Rossmann. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...