Skocz do zawartości
Forum

Prezenty...


Gość janeczka1981

Rekomendowane odpowiedzi

kupujecie kosmetyki w prezencie? mojej mamie kupiłam zapas maseczek do stóp byolie i myslę ze ię ucieszy, ma niedługo imieniny, a myślę że każda z nas lubi sobie od czasu do czasu zrobić takie spa w domu, maseczki dają super efekt, sama ich używam od paru miesięcy i jestem zachwyona działaniem

Odnośnik do komentarza

Myślę, że pendrive czy kosmetyki to dobry prezent ale chyba jeszcze lepszy to coś z zestawu biżuterii :) Przy najmniej dla kobiety, bo raczej mało który facet nosi kolczyki :) za to kobieta zawsze będzie zachwycona takim prezentem. Swoją biżuterię kupuję przez internet, ponieważ tak mam więcej czasu na obejrzenie każdego cudeńka, a wybrałam, już dawno temu. Mają niesamowite wzory kolczyków, wykonane z najlepszego złota z najlepszymi dodatkami i wszystko połączone w bardzo ciekawe aranżacje :) Każdy element jest wykonany z nieskazitelną dbałością, który cieszy oko każdego.

Odnośnik do komentarza

W zależności dla kogo ten prezent ma być. Mi np. łatwiej jest kupić prezent kobiecie niż mężczyźnie. I niedługo będą urodziny mojej chrzestnej więc ja już wiem co jej kupię, będzie to porcelana a wiem doskonale że ona uwielbia takie naczynia i ma w domu. Nawet znalazłam niedrogie zastawy w tym sklepie https://urodastolu.pl/ mam nadzieje że kolejny komplet sprawi jej radość.

Odnośnik do komentarza

pyrka - mam własny alkomat, dokładnie elektrochemiczny alkohit x50, nie wiem co konkretnie Cię interesuje. Nie kupuj tylko półprzewodnikowego, szkoda pieniędzy, one się szybko psują. Przy alkohicie masz kalibracje w cenie i też gwaracja jest bardzo długa.

Odnośnik do komentarza

Mam super pomysł na prezent dla dziecka! Szkoła www.babyenglishcenter.pl sprzedaje bony upominkowe o określonej kwocie. Wiem, że na pierwszy rzut oka, to może nic atrakcyjnego dla dziecka, ale warto mu powiedzieć, co może z tym bonem zrobić. Szkoła oferuje nie tylko atrakcyjne kursy językowe, ale również rozmaite warsztaty i nietypowe zajęcia. Dziecko samo może zadecydować jakiej pasji chce się oddać lub czego nowego nauczyć. To zdecydowanie lepsze niż dawanie pieniędzy, które zostaną wydane na głupoty.

Odnośnik do komentarza

~rollerss
pyrka - mam własny alkomat, dokładnie elektrochemiczny alkohit x50, nie wiem co konkretnie Cię interesuje. Nie kupuj tylko półprzewodnikowego, szkoda pieniędzy, one się szybko psują. Przy alkohicie masz kalibracje w cenie i też gwaracja jest bardzo długa.

Na pewno nie chciałam kupować nic najtańszego, bo wiem, że jakość musi troszkę kosztować, co nie oznacza, że chcę wydać fortunę. Dobre są te x50? Na allegro widziałam wiele modeli alkohohitów. Warto dopłacić do tego x60? Dużo różni się od x50?

Odnośnik do komentarza

Różni się głównie tym że x60 jest na akumulator, odpada Ci więc koszt baterii bo go możesz naładować, wiem że wygrał w rankingu tygodnika Motor a konkurencję miał spora. Obydwa modele fajne i co nie wybierzesz to będzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Hej, pen drive to dobry pomysł, ale bardziej niż kształt liczą się parametry. Można sobie porównać na stronach takich firm jak Media Expert i zobaczyć jaki przedział cenowy jest optymalny, zakładajac, że konkretne parametry mają różne pendrive'y. Na ich stronie można też zamówić do salonu, nawet do późna jest możliwy odbiór, więc zostaje tylko spakować i prezent gotowy!

Odnośnik do komentarza
Gość Mania56789

~rollerss
Różni się głównie tym że x60 jest na akumulator, odpada Ci więc koszt baterii bo go możesz naładować, wiem że wygrał w rankingu tygodnika Motor a konkurencję miał spora. Obydwa modele fajne i co nie wybierzesz to będzie dobrze

Widziałam ten test. Alkohit wypadł tam nawet lepiej od alkomatu policyjnego. Chyba mają ciągle link na fb.

Odnośnik do komentarza
Gość NieGołoSłowny

Ja jestem nowoczesny i zawsze próbuję dać prezent albo praktyczny, albo śmieszny. W tym artykule są świetne pomysły haha :D

tech - news . pl / smieszny - prezent - zawsze - jest - dobry         -usuńcie spacje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...