Skocz do zawartości
Forum

Prezenty...


Gość janeczka1981

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BezTemptation

Kochane! Dzielcie się pomysłami na prezenty świąteczne. Ja wciąż mam problem, co wybrać dla babci- co roku dostaje książki ;)

Póki co dla rodziny postawiłam na ciepło i wełnę. Córce kupiłam bardzo nietypowy śpiwór w kształcie misia.

Wyczaiłam go, kiedy zamawiałam pościel wełnianą dla rodziców.

Dla kolegi z pracy, którego wylosowałam zamówiłam zestaw do yerba mate. Był w promocji na grouponie i czeka na wigilię firmową :)

Odnośnik do komentarza
Gość myszka123
Śliczny ten misiowy śpiwór :) sama mogła bym w takim spać gdyby były dorosłe rozmiary :D

Ja już mam prawie wszystkie prezenty :)
dla syna kupiłam fifę12 na komputer i książki: trylogię " Władca Pierścieni"
dla mamy komplet bielizny Corin, który bardzo jaj się podobał jak byłyśmy na zakupach
a nasze psiaki dostaną nowe zabawki
Odnośnik do komentarza
Gość BezTemptation
Dziękuję, SaRak za pomysł. Pojadę się rozejrzeć za mydełkami. Mam też pomysł na audiobooka Urszuli Dudziak (wyśpiewam Wam wszystko), który kiedyś przesłuchałam i uważam, że genialny. I sądzę, że by się spodobał. Nie wiem tylko jak babcie się zapatrują na formę audiobooków...
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Nie głupi pomysł, pod warunkiem, że obdarowany nie ma juz trzech pendrivów o różnej pojemności. Na prezent dla mamy, a i dla chłopaka w sumie też ;p proponowałabym wyjazd do SPA - są oferty dla par, chociażby "Poślubna słodycz" :D zarowno mama jak i partner będą zachwyceni ;)
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam długopis z wygrawerowanym imieniem oraz super książkę dla mojego 40-letniego męża "Wyjątkowy rocznik 1973" - taka kronika z dziecięcych lat. Mąż uwielbia historię a to taka historia jego młodzieńczych lat w pigułce- troszkę polityki, wydarzeń muzycznych, sportowych, kulturalnych, coś z techniki itp Wywiad ze znanym celebrytą urodzonym w tym roku, fajne zdjecia. Jest miejsce na zdjęcia z dzieciństwa, wpisy ... Zajrzyjcie do Empiku bo naprawdę fajny oryginalny prezent i to za grosze

monthly_2013_11/pomysly-na-swiateczny-prezent-dla-meza_1267.jpg

Odnośnik do komentarza

Z takich lepszych prezentów to kupiłam swojemu mężowi nawigację nie pamiętam już gdzie za ok 250 zł. Zwróciłam uwagę na to, aby można było ją aktualizować :)
Innym razem dostał 18-letnia butelke whisky, z której cieszył sie jak dziecko :D
W sklepie zobaczyłam kiedyś globobar, ale mi sie nie podobał, bo był za duży. Dlatego kupiłam mojemu Lubemu ciut mniejszy, w którym zmieściła kolejna butelka ulubionego trunku,

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co sądzicie o bonach upominkowych na prezent na święta? Kupiłam taki bon mamie do sklepu z biżuterią i dla taty do sklepu z cygarami itp rzeczami. Zastanawiam się teraz czy nie odbiorą tego trochę na zasadzie że poszłam na odwal się. Ale wolę coś takiego kupić niż koleny nietrafiony prezent

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie, przychodzę do Was z odwiecznym pytaniem - co na prezent dla faceta? Mój men na początku września obchodzi urodziny, jesteśmy ze sobą dość długo wiec tych prezentów już się nazbierało, były bokserki, koszulki, rękawice (trenuje boks), poduszki i przeróżne gadżety. W tym roku postanowiłam zrobić mu droższy prezent, kupiłam mu już ogromny obraz z ulubionym autem (jest mechanikiem), ale co do tego? Chciałabym mu jeszcze coś dorzucić. Podzielcie się ze mną pomysłami, co Wy kupujecie swoim facetom?

Odnośnik do komentarza

No wlasnie jakiś karnet zeby mogl to wykorzystać. Czasem nie warto kupować kolejnej rzeczy na pólke bo to stoi i co z tego... ja jestem za takimi praktycznymi rzeczami jakieś ubranko,ulubione prefumy,cos z osobistą dedykacją.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...