Skocz do zawartości
Forum

Prezenty...


Gość janeczka1981

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zegarek dla faceta

A czy to takie ważne "od kogo"? Chyba marka się liczy nie sklep gdzie go kupisz? Z droższych świetny jest Edox, z tańszych Albert Riele, Aztorin. A faceci to chyba wolą sami kupować sobie takie gadżety :)

Odnośnik do komentarza

Myślę że bardziej jako upominek dla ukochanej. Twoja mama lubi czytać ? Jeśli tak to teraz bardzo głośno jest o książce Adama Amblera "Seksturysta" książka jest skandaliczna,ale ma bardzo ciekawą fabułę. Dobrze się ją czyta i można się troszkę oderwać od rzeczywistości przy niej. Może to by było dobre na prezent

Odnośnik do komentarza

Myślę że każdy prezent jest dobry bo pokazuje że pamięta się o drugiej osobie :)
Jeżeli chodzi o prezenty ja bardzo lubię dostawać książki. Ostatnio dostałam książkę Adama Amblera "Seksturysta"  książka dość skandaliczna, ale z ciekawą fabułą. Przypomina troszkę 50 twarzy Greya.
Rodzice się nie powinni obrazić skoro otrzymają od Ciebie cokolwiek będą się cieszyć że pamiętałaś o nich

Odnośnik do komentarza

Ciężko jest doradzić, ponieważ prezent najlepiej kupić zgodnie zainteresowaniami chłopaka. Jeżeli nie ma żadnych lub wyczerpały się już pomysły w tym temacie, to polecam kupić coś do ubrania. Ja swojemu ostatnio podarowałam świetną bluzę z diverse, bardzo ją lubi i często w niej chodzi. Zajrzyj na ich stronę, mają różne modele, może jakiś wpasuje się w styl Twojego chłopaka.

Odnośnik do komentarza

Hej. Może to nietypowy temat na to forum, ale wiem że tu ktoś mi coś co będzie odpowiednie. Mój mężczyzna za 24 dni obchodzi 21 urodziny. Kompletnie nie mam pojęcia co mu kupić. Prezentowałam mu już a to.koszulę, a to sweter, a to perfum. A teraz brak pomysłu, radziłam się przyjaciół ale również nic. Mój ukochany uwielbia motoryzacje, szybką Jazdę, pochodzi z towarzystwa że tak to nazwę ,, lubiącego wypić alkohol " i jak byliśmy pewnego dnia w Kauflandzie w dziale alkoholu to spojrzał na 3 litrową butelkę wódki i powiedział do mnie żebym mu kupiła ją na urodziny. Moim zdaniem głupio żeby dziewczyna kupowała wódkę chłopakowi na urodziny. Myślałam również o czymś gdzie możemy skorzystać tego we dwoje, coś romantycznego no ale co. Może ktoś wpadnie na jakiś pomysł i wykaże się.kreatywnością. Z góry bardzo dziękuję i liczę na Was!

Odnośnik do komentarza

Ja swojej podarowałam Class A Collagen, produkt na skórę z kolagenem rybim. Dodatkowo odżywia włosy i paznokcie. Z prezentu była bardzo zadowolona i dalej kupuje suplement ponieważ widzi duże efekty :D dziękuje Pani farmaceutce, bo ona mnie na niego namówiła :P :)

Odnośnik do komentarza

Popieram pomysł z jakimś karnetem do SPA czy też kosmetyczki o ile dziewczyna lubi takie rzeczy. Ale sugeruję trochę zaszaleć i pofantazjować czyli zamiast zwykłej opcji makijażu zakupić: http://www.rossnet.pl/Artykul/Manicure-japonski-PShine,196688 coś innego i zapewne zainteresuje młodą dziewczynę. Ja osobiście byłam tylko raz na takim masażu i polecam zresztą jak każdy masaż. Pamiętajmy jednak aby kupować takie usługi u sprawdzonych osób, źle zrobiony masaż może zrobić dużą krzywdę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...