Skocz do zawartości
Forum

Prezenty...


Gość janeczka1981

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem zawsze warto dorzucić do prezentu coś słodkiego :) W mojej rodzinie to już tradycja, że poza właściwym prezentem każdy może liczyć na jakiś słodki rarytas. Z reguły kupujemy słodkości z Monbany, bo mają super jakość i same w sobie są ładnie zapakowane :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabellka

Ja jeszcze nie mam pomysłu na prezent, chociaż wiem ze czasu jest niewiele. Dla większości osób już coś mam ale zastanawiam sie jeszcze co kupić. Mamie. Chyba dobrym pomysłem jest coś do pielęgnacji włosów, moze jakas prostownica albo suszarka. Myśle też o Volumizerze do włosów, sądzicie że to byłby dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabellka

Ale słodycze to tylko dodatek. Moim zdaniem warto patrzeć na jakieś konkretne prezenty. Moja mama ogladała ostatnio taki Volumizer i zastanawiam sie czy jej go nie kupić dzięki temu miałaby fajny prezent i lśniące włosy. Nie musiałaby korzystać z prostownicy

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota457
W tym roku kupowałam prezenty przez internet w electro.pl , byłam tak zabiegana, że w ostaniej chwili zrobiłam zamówienie ale całe szczęście prezenty doszły do mnie na czas. Mężowi kupiłam maszynkę elektryczną, babci i dziadkowi (moim rodzicom) wspólny prezent suszarkę do warzyw i owoców a dzieciakom gry na PS4 Prezenty się udały bo wszyscy się ucieszyli :)
Odnośnik do komentarza
Gość Monia1124

Jakie macie pomysły na prezenty dla waszych facetów? Szukam czegoś na prawdę nietypowego dla swojego ukochanego. Dostał już ode mnie wszystkie możliwe wersje prezentów typu portfel, koszula, krawat etc. Jakieś pomysły na mega odjechany prezent dla pozytywnie szalonego faceta?

Odnośnik do komentarza
Gość monika2153
Zastanawiam się nad zakupem zegarka swojego faceta bo zbliżają się jego urodziny. Obawiam się jednak czy trafię w jego gust, a wiadomo że zegarki nie są tanie, z resztą nawet nie chciałabym mu kupować byle czego. Mój facet ma taką pracę, że chodzi do niej elegancko ubrany i coś sportowego na pewno nie wchodzi w grę. Macie może jakies ulubione sklepy internetowe gdzie można kupić elegancki zegarek w cenie do 300zł i bardziej się opłaca niż w normalnym sklepie?
Odnośnik do komentarza
Gość gosiaczekkk

A czy facet jest fanem motoryzacji czy nie? Bo jeśli tak to może przejazd jakimś super szybkim autem? Ja ostatnio wypożyczałam takie autko dla swojego faceta w autoprezent.pl i mój był bardzo zadowolony, ale to kwestia tego czy motoryzacja to coś dla niego czy nie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia333

Kupiłam mężowi voucher rajdowy w przeceniony o ponad 400 zł. Do tego zainwestowałam usługę Vbox, czyli nagrywanie jazdy kamerami w samochodzie i na torze. Taki dodatek kosztuje tylko 60 zł, a masz pamiątkę do końca życia.

Odnośnik do komentarza
Gość kliszanas

Dla faceta? Np. jazda ferrari, coś takiego na Prezent marzeń kosztuje na prawdę śmieszne grosze, oczywiście stosunkowo. I to już pomysł na lata - kwestia tego w jaki sposób podchodzicie do tych kwestii.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak - ewentualnie jazda czołgiem - w tym samym serwisie coś takiego jest do kupienia za śmieszne grosze, tak więc generalnie można trafić fajne pomysły za małe pieniądze - kwestia świadomości oczekiwań danej osoby ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...