Skocz do zawartości
Forum

Prezenty...


Gość janeczka1981

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżam wątek, gwiazdka niebawem:) na razie mam trzy prezenty wymyślone: komplety pościeli dla rodziców, książka kucharska dla teściowej (chociaż tego prezentu się obawiam:) i dla mojego męża większy prezent, bo również urodzinowy- kamera poklatkowa Brinno- taki model na rower - jest zapalonym rowerzystą, więc powinna mu się spodobać.

Odnośnik do komentarza

Wersja dla oszczędnych, bierzcie udział w konkursach internetowych. Mi się w ten sposób udało zaoszczędzić sporo na prezentach ;) Wygrałam jakiś czas temu tablet dla syna na urodziny i zestaw kosmetyków który wręczyłam przyjaciółce na imieniny ;) Teraz poluję na kolejny „łup”, będzie pod choinkę, jak się uda

Odnośnik do komentarza
Gość dzoana01

Ja również już zrobiłam prezenty. Przynajmniej dla dorosłych.
Dla dzieci może w sobotę coś kupię.
Mamie oraz siostrze kupiłam zestawy kosmetyków do ciała. Postanowiłam, że nie będę kupowała niczego do dekoracji, postawię na coś co naprawdę im się przyda.
Dostaną masełka Cece z linii argan z olejkiem arganowym. Sama używam już drugie opakowanie i jest to do tej pory najlepsze masełko z jakim miałam do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Iwona345 napisał/a:
Cześć babeczki! Myślę o prezencie dla syna… Chciałam kupić jakieś hantle czy sztangę? Przyznam, że jestem kompletnie zielona w tym temacie i potrzbuję jakiejś porady… Czy jest tutaj ktoś?


z wlasego doswiadczenia wiem, ze faceci wolą te sztangi, bo hantle “są dla bab” :P
Odnośnik do komentarza
Gość Mikołajświęty

Święta zbliżają się wielkimi krokami a szaleństwo związane z robieniem prezentów jest widoczne na każdym kroku.
Ja strasznie tego nie lubię , ponieważ mam kłopot co kupić i za jaką kwotę aby ktoś był zadowolony . Na ogół jest tak ,że zawsze wydaję więcej niż na ten cel przeznaczyłam.
Czy Wy tez tak macie ?
Mam 2 dorosłych chrześniaków , chłopcy mają po 14,15 lat i nie wiem co kupić im tym razem. Czy wypada dawać pieniądze pod choinkę ?
Jak myślicie czy gdy dam po 200 zł każdemu z chłopców to wystarczy ,czy nie jest to zbyt mała kwota dla jednego chłopca ? Oni z zabawek już wyrośli niestety .
Za jakie Wy kwoty robicie prezenty dla swoich chrześniaków czy członków rodziny ? Jak u Was wygląda robienie prezentów pod choinkę , co na ogół kupujecie na taki prezent ?

Odnośnik do komentarza
Gość Martynisko

Hej,
to wszytsko zależy od tego, na ile możesz sobie pozwolić. Dla jednego 50zł to duży wydatek dla innego 400 nie obciąży budżetu, także nie sugeruj się innymi, sama wiesz na ile Cię stać. Możesz ewentualnie się zapytać, co by chcieli dostać, albo tez złożyć się na prezent z chrzestnym. Jeśli łatwiej dać Ci kasę, uważam, że 100zł to jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza

Mikołajuświęty, nie powiem Ci, ile pieniążków dla jednego chrześniaka, to "wystarczająca" kwota. Jak ktoś słusznie zauważył, to zależy od zasobności Twojego portfela. Dla jednego wydatek 50 zł na osobę to jest bardzo dużo, a inna osoba nie odczuje w ogóle, że wydała 50 zł więcej ze swojego budżetu domowego. Może dobrym pomysłem byłyby bony upominkowe do jakiegoś sklepu? Doładowujesz taki bon kwotą, jaką uznajesz za słuszną i wręczasz chrześniakowi, a on nie dostaje od Ciebie fizycznie pieniędzy, ale idzie z bonem do danego sklepu i kupuje sobie coś w ramach tego bonu. Jeżeli nawet wybierze produkt droższy, to po prostu dopłaca tylko różnicę. Ty nie ryzykujesz, że kupisz coś, co się chrześniakowi nie spodoba. On sam sobie wybiera, co mu się podoba i wykorzystuje kwotę, jaką mu "doładowałaś" bon. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Mi prezenty zawsze sprawiały wielki problem :P nigdy nie mogłam zdecydować się na najciekawszą rzecz itd. Trudno jest mi powiedzieć z czego ucieszył by się twój facet bo to twój facet :P ale pomysły z tym karnetem myślę że są dobre :D i jeszcze jak byście na takie treningi poszli razem? Kurcze z tego by wogole sie ucieszył , jak sądzicie? :P

Odnośnik do komentarza

Lena V.
laurette
Bo mój facet będzie intelektualistą z książką pod pachą : )
Wiesz skąd wiem? Mam do takich słabość ; )

To teraz juz musisz takiego znalezc,nie ma wyjścia ;-)
No to powodzenia!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Renata340 napisał/a:
Moze lepiej iść do jakiegoś specjalistycznego sklepu i niech pomogą, bedzie Ci wtedy łatwiej skoro sie nie znasz ;)


Taaak… przypuszczam, tylko mam zawrot glowy w pracy do świat i zakup w sklepie internetowym znacznie ułatwiłby mi życie :(
Odnośnik do komentarza
Gość Ania_ABCfitness
Myślę, że najlepszym wyborem będzie kupno gryfu, a do tego dokupienie obciążeń (z czasem będzie można dokupić następne, nie trzeba będzie kupować na nowo całego sprzętu). Będzie korzystnie pod względem ceny, a do tego taki trening wyrzeźbi całą sylwetkę, syn będzie mógł pracować na rożnymi partiami mięśni. Sprawdź sprzęt proponowany przez markę Xylo, mają konkurencyjne ceny, a przy tym dobrą jakość.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...