Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny co myślicie o HP Vivienne?


Gość kleopatra007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kleopatra007

Hej,

Dziewczyny wspomóżcie Prosze!:)
Napaliłam się na Hp Vivienne Netbook HP 1099ew ATOM 10,2" 1GB 60GB WLAN BT XP VIVIENNE TAM edition

Strasznie mi się podoba jeśli chodzi o jego design,waży zaledwie 1,1 kg ,10,1-calowym ekranem więc leciutki. Generalnie potrzebuje go do kontaktu ze światem w trakcie częstych podróży ( mieszkam w innym mieście niż studiuje)
A może macie jakieś inne propozycje?
Wesprzyjcie proszę bo mam tylko kilka dni na decyzje:)

Odnośnik do komentarza
Hej:)
Wiesz szukałam ostatnio laptopa, byłam w tym sklepie, do którego podałaś linka. Widziałam w vobisie Vivienne. Powiem Ci szczerze, że gdybym potrzebowała netbooka to bym się na niego skusiła.
Jest idealny do podróży, możesz brać go nawet na wykłady i robić notatki w wordzie.
Więc jeśli się na niego naprawdę napaliłaś to sobie go kup, trzeba sobie sprawiać przyjemność;D
Odnośnik do komentarza
Gość kleopatra007
Ja w sklepie bylam juz 4 razy sie mu przyglądać hehe, sprzedawcy vobisa już mi sie podejrzliwie przyglądają;p wiele się mówi o tym notebooku, pooć jakaś promocja jest ze 8 marca przy zakupie zrobią ci w sklepie profesjonalny makijaż, zawsze to coś..5 raz jak pojde do sklepu to chyba już go kupić a nie tylko sie przyglądać:)
Odnośnik do komentarza

Szukając przede wszystkim dobrego nowego laptopa, czy netbooka ale nie do końca wiesz jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni to polecam zwrócić uwagę na portal https://www.wybieramlaptopa.pl/ranking-laptopow-netbookow/236-netbook-tygodnia-ranking-najlepszych-netbookow gdzie znajdziesz mnóstwo przydatnych rankingów oraz recenzji które na pewno Ci to ułatwią. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczone efektami!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...