Skocz do zawartości
Forum

Wasze książki


Gość martcia10

Rekomendowane odpowiedzi

Robert Pattinson:smilewinkgrin: mniam :P
Film sredni raczej, ale siegnęlam po jego obejrzeniu po ksiązkę i w sumie mam pozytywne odczucia. Choc lektura nie jest zbyt wymagająca. Po 2 czesc sięgnę dopiero po premierze New Moon...wole najpierw zobaczyc film, potem porównac go z ksiązką, w sumie nie wiem czemu tak a nie na odwrót :lol:
Odnośnik do komentarza
a ja kupiłam Margot Witkowskiego, i powiem, że przypadła mi do gustu, jest pisana ciekawym językiem. Polecam!
Apropos one-step, to jakaś nowa usługaprzecież, miałam okazję z niej skorzystać, ale widzę, ze zaczyna nas powoli bombardować swoją obecnością, bo coraz częsciej o tym słyszę
Odnośnik do komentarza
Gość Claudia_3000
Saga Zmierzch jest super.
Ale gorąco polecam tez książke ,,Intruz" tej samej autorki co zmierzch ; )

Ja czytając ta książke czułam jakby odkryto nowy gatunek książek :lol:
Całkiem inna niż wszystkie. Moze to przez tematykę : P
Odnośnik do komentarza
Ostatnio zostałam oczarowana przez książkę "Dżozef" Jakuba Małeckiego. Świetna intrygująca i wartka akcja, bardzo pomysłowo poprowadzona, a główny bohater to dres z Pragi;) Jest też wątek bardzo tajemniczy...No warto naprawdę przeczytać! :)
Odnośnik do komentarza
Gość tequila99
Polecam wam najnowszego Henninga Mankella "Powrót nauczyciela tańca".

Powieść przez wielu krytyków została uznana za lepszą nawet od Mankellowskiego cyklu o komisarzu Kurcie Wallanderze. „Powrót nauczyciela tańca” jest przesycony atmosferą skandynawskiego chłodu i mroku, zawiera wątki historyczne, daje czytelnikowi wgląd w mentalność szwedzkiego społeczeństwa. Książka zdobyła w 2005 roku Gumshoe Award dla Najlepszej Europejskiej Powieści Kryminalnej.
Jest nawiązanie do II wojny światowej i polski wątek :) czytaliście już?

:)
Odnośnik do komentarza
ojciec chrzestny - klasyka super, bardzo lubię, ale ostatnio odkryłam takie wydawnictwo, które wydaje książki nowych talentów, można tam znaleźć dużo ciekawych pozycji , których nie ma nigdzie indziej książki można kupić na stronie wydawnictwa goneta.net
Odnośnik do komentarza
Gość arcticone
dla wielbicieli klimatów średniowiecza polecam trylogię husycką Andrzeja Sapkowskiego, ja zakochałam się w tych książkach. Pierwsza część to Narrenturm.

Z innych książek jakie czytałam, szczególnie zakochałam się w "Bezsennośc w Tokio" - fantastyczna książka w klimatach Japonii. Jeśli interesuje Was ten kraj, to jest to pozycja obowiązkowa ;)

Teraz szukam jakiejś niebanalnej książki o miłości. Jakieś propozycje? ;)
Odnośnik do komentarza
POLECAM: całą serię Percy Jackson i bogowie olimpijscy!! - dla wszystkich fanek no i fanów dobrej młodzieżowej fantastyki. Polecić również mogę Zagubionego Herosa Ricka Riordana, obecnie czekam na kontynuację tej książki - Syn Neptuna - za miesiąc w sprzedaży, już się doczekać nie mogę ;)
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84

ja właśnie jestem w trakcie "czytania" Millenium, właściwie to słuchania, bo ściągnęłam sobie audiobooki na telefon i słucham podczas ćwiczeń, więc mam przyjemne z pożytecznym :D Mam już pierwsza i drugą część

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...