Skocz do zawartości
Forum

Pomocy.! Rok szkolny się zbliża


Gość aDZIKxD

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.!
Idę już niedługo do gimnazjum i chcę fajnie wyglądać ;)
Więc mam pare pytań...
1) Czy malować paznokcie.? Jeżeli tak to jak.?
2) Czy jeżeli nałoże sobie bardzo leciutko srebrny cień, będę głupio wyglądać.?
3) Mam bardzo duze usta i nie wiem jak je sobie malować. Czy są błyszczyki, które ni powiększają ust.?
4) Czy zestaw, biało-czarna bluzka, czarna mini, białe legginsy i czarne balerinki, to dobry zestaw na rozpoczęcie roku szkolnego.?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi ; *
Odnośnik do komentarza
Gość xXxWhite_AngelxXx
Odp;
1) Radziłabym nie, ale jak juz tak bardzo chcesz to na jakies jasne albo bezbarwnym
2)Raczej tylko posługuj sie tuszem bo dziewczyny z cieniami wcale nie wygladaja slicznie u nas w gimnazjum bynajmniej tak dziewczyny chodza;)
3)Maluj usta takim błyszczykiem jaki lubisz
4)Ubierz sie bardziej zwyczajniej, nie strój sie bo pierwsze wrazenie na nauczycielach jest najważniejsze
Odnośnik do komentarza
Zgadzam sie z kolezanka wyzej^^
gimnazjum to wyjątkowo pokęcony okres w zyciu i skłonnosc do robienia głupot i dziwnych zachowan zwieksza sie kilkakrotnie. Niektóre osoby, sądząc ze są juz tzw. "mlodzieża" a nie dziecmi, staraja sie za wszelką cenę udowodnic ze sa dorosłe, dojrzałe itp, co bardzo czesto widoczne jest własnie w ich wygladzie...a nie warto. Rada ode mnie : postaw na naturalnosc, nie przesadzaj z makijazem, prawdziwą sztuką nie jest nałozenie tapety na twarz ale umalowanie sie tak, zeby ten makijaz był prawie ze nie widoczny. Na pewno jestes ładną dziewczyną i upiększajace Cie zabiegi nie są jeszcze potrzebne.
Co do stroju ja wybrałabym cos bardziej klasycznego. Własnie w takim stroju wyglada sie najkorzystniej, elegancko, ale prosto, odpowiednio dobrane dodatki go urozmaicaja i o zadnej nudzie nie ma mowy. Legginsy sa lepsze na impreze niz na rozpoczęcie roku.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...