Skocz do zawartości
Forum

Intymny problem ..


Gość Paulussia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulussia
Mam taki problem nie wiem gdzie moge się poradzić a boję się ze to coś poważnego ... a dokładniej .... od 2 dni boli mnie i piecze tam .. nie tam gdzie robimy my dziewczyny siku ... tylko ..no wiecie a trudno jest mi o tym pisać bo jeszcze nigdy nie miałam podobnych problemów i nie wiem czy musze iść do ginekologa czy samo przejdzie a w ogóle troche wstydze się powiedzieć o tym komuś .. proszę powiedzcie czy to może być coś poważnego ?? bardzo proszę o szybkie odpowiedzi ..
Odnośnik do komentarza
lol xD
zapewne piecze Cie w okolicach pochwy, moze dostałas jakiegos zapalenia? na twoim miejscu kupiłabym w aptece jakis krem czy cos do higieny imtymnej, łagodzacy podraznienia czy o podobnym działaniu a jak po jakims czasie nie przejdzie to do lekarza.
ps. ile masz lat?
Odnośnik do komentarza
hmmm to pogadaj moze z mama, wyslesz ja do apteki i oszczedzisz sobie przy tym nerwów, bo pewnie podejscie do okienka i poproszenie czegos na Twoja dolegliwosc wiele by Cie kosztowało skoro tak ciezko Ci o tym pisac nawet tu. A jesli nie przejdzie to pomysl o ginekologu.
Wczesniej poszukaj w necie jakis srodków przeciwzapalnych czy czegos zeby sie zorientowac mw co Ci moze dolegac. Sama wiesz najlepiej jakie masz objawy wiec bedzie Ci najłatwiej cos znalezc. I spokojnie. To napewno nic powaznego;) w razie problemów pisz moze cos wspólnie wymyslimy.
Odnośnik do komentarza
Gość malowanka
Paulusia, samo może nie przejść...To może być grzybica, albo zapalenie wywołane innymi bakteriami. Powinnaś jak najszybciej iść do ginekologa. Jeśli sie boisz to wypróbuj maść Clotrimazolum. Jest nieszkodliwa, może tylko pomóc, tym bardziej na "takie sprawy". Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...