Skocz do zawartości
Forum

Prezent na mikołajki i Boże Narodzenie


Gość aneta_malerczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika_pud

Ja jestem zwolenniczką użytecznych prezentów. Mój mąż jest fanem gier komputerowych, planszowych i karcianych. W tym roku postanowiłam kupić Monopoly Standard. Myślę, że to fajny pomysł, bo będziemy razem grać z dziećmi i miło spędzać czas, czyli taki rodzinny prezent :) Mam nadzieję, że się spodoba :)

Odnośnik do komentarza

Na prezent na święta, szczególnie jako prezent dla mamy, teściowej, babci polecam zestaw herbat w drewnianej skrzyni. Elegancko i stylowo pakowane, również świątecznie. Kilka kompozycji herbat, jest w czym wybierać. Jeśli obdarowywana osoba lubi popijać herbatki (a zimą chyba każdy to lubi) to może być trafiona opcja. Pozdrawiam i życzę trafionych wyborów prezentowych :)

Odnośnik do komentarza
Gość monika_pud

Ja lubię praktyczne prezenty :) Nie muszą być wcale drogie...
W tym roku, podesłałam chłopakowi stronę z portfelami i powiedziałam, że jak musi mi coś koniecznie kupować to chce nowy portfel ;)
Moim zdaniem to dobra opcja, bo on nie musi się martwić co mi kupić, a ja dostnę to co chcę :)

Odnośnik do komentarza
Gość dzoana01

A wiecie, że ja dopiero teraz zamówiłam prezent dla swojego mężczyzny? :)
O ile do tej pory robiłam zwykle takie zakupy trochę wcześniej to w tym roku trochę się zagapiłam.
Tak czy inaczej postawiłam na praktyczną rzecz i sprawiłam mu fajną koszulkę polo ( zdjęcie poniżej).
Gdybyście były zainteresowane to kupowałam w sklepie Dilano.
Mają niskie ceny na ciuchy. Sama koszulkę upolowałam w cenie 40 zł ;)
http://www.dilano.pl/images/mens-polo-shirt-portland_1_medium.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku tez długo się zastanawiałam co wybrać dla męża i w końcu mam!! Zakochałam sie od pierwszego wejrzenia - zegarek Fossil, już nie mogę się doczekać kiedy mój ukochany rozpakuje prezent pod choinką! Padnie z wrażenia :D

Odnośnik do komentarza
Moje pociechy już dawno napisały listy do Mikołaja, w tym roku rządzi Lego Friends :) Do tego zawsze kupuję im coś słodkiego, bo zwykle im ograniczam słodycze. Stawiam na słodycze dobre jakościowo, jak np, czekolada Monbana. Moje dzieciaki ją uwielbiają, szczególnie białą czekoladę do picia :)
Odnośnik do komentarza

Wybierzcie coś praktycznego, taniego i prostego z Empik Foto. Przepłacanie tutaj naprawdę jest pozbawione sensu. Każdy element powinien być dobrany zgodnie z oczekiwaniami i tak żeby był wykorzystywany. Kupowanie byle jakich prezentów nie ma większego sensu.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie wiadomo co kupić to chyba najrozsądniej kupować prezenty „jadalne” - ktoś to zawsze spożyje lub wypije - lub praktyczne z wyższej półki: jakiś dobry kosmetyk, szampon itp. Ostatecznym wyjściem dla obu płci są skarpetki. 

Ostatnio męzowi w prezencie kupowałam spodnie dresowe, konkretnie na stronie:

https://ombre.pl/

W sklepie maja obecnie spore promocje typu mid sale. Czyli można dostać obecnie wszystkie rozmiary. Nie przepadam natomiast za koncówką promocji. Niby promocje są najlepsze ale jest ograniczony wybór rozmiarów, poza tym często zostaje to, czego nikt już nie chciał. 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio kupiłam zestaw spodenki z topem, Firmy Carrieon co prawda sobie ale jeśli ktoś jest aktywny fizycznie i ćwiczy nawet tak jak ja w domu to na pewno prezent będzie trafiony.?

Jakość materiałów kosmos, wygodne, nie uciskają, oddychają, przyjemne w dotyku, nie prześwitują, firma młoda, rozwijająca się ale Polska a to też uważam za plus. (lubię wspierać polską gospodarkę ?)  i Cena w stosunku do jakości jest według mnie korzystna (na instagramie często dodają kody rabatowe)

 

A może ktoś woli Kolagen? Też mają w swojej ofercie, najsmaczniejszy jaki próbowałam, bo pije go moja mama. I ceny również niższe niż na innych stronach. 

https://myactivelife.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...