Skocz do zawartości
Forum

Prezent na mikołajki i Boże Narodzenie


Gość aneta_malerczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aneta_malerczyk
Nie wiedziałam gdzie umieśćić ten temat, a jest b. ciekawy. A mianowicie dziewczyny co dajecie swoim chłopakom na mikołajki i Boże Narodzenie? Ja mam z tym zawsze problem i chciałabym żebyście przedstawiły tutaj swoje pomysły... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Hym... na Mikołajki dałam swojemu chłopakowi rękawiczki, a na gwiazdkę jeszcze nic nie kupiłam... Myślałam może nad jakąś koszulą ? No, ale wszystko zależy od tego ile ze sobą jesteście, ile masz kasy itp. W moim wypadku np. kosmetyki odpadają...
Odnośnik do komentarza
zgadzam się z Liderką. ja ze swoi chłopakiem lubimy się ze sobą droczyć. jesteśmy ze sobą już prawie dwa lata, a wciąż się zaskakujemy, istne dwa wulkany. na mikołajki mojemu chłopakowi zaplanowałam kupić bokserki ze śmiesznym napisem. aż boję się jego prezentu :lol::lol:
Odnośnik do komentarza
A mi do tego dochodzi problem jego urodzin. Poniewaz moj maz ma urodziny 16 stycznia, wiec 3 tygodnie po Swietach. Dlatego zawsze staram sie kupic mu prezent na te 3 okazje. Jeden ale porzadny.
I zawsze jest to cos, co akurat potrzebuje.
Teraz bedzie to nowy telefon komurkowy. Bo stary ma juz 5 lat :D
Odnośnik do komentarza

A co myślicie nad gadżetami praktycznymi? Ostatnio znalazłam całkiem ciekawy pomysł na prezent. Długopis jak z filmu Jamesa Bonda. Ma w sobie dyktafon, kamerkę i pendrive. Według mnie jest świetny prezent dla mężczyzn, którzy lubią takie zabawki :)

Odnośnik do komentarza
Praktyczne prezenty owszem - o ile rzeczywiście są potrzebne. Ja dostałam kapcie niedawno, bo faktycznie potrzebowałam :) Ale ogólnie to wolę jednak prezenty z nutką własnej inicjatywy :)
Niedawno robiłam fotoksiążkę dla przyjaciólki. Mimo początkowych oporów skusiłam się i okazalo się, że to bardzo fajny prezent. Osmiałymsy się przy tym i powspominalysmy. Ekstra prezent. Myślę, że na prezent dla chłopaka też by się nadawało. A na Boże Narodzenie to może nawet taki fotokalendarz ze wspólnymi zdjęciami byłby bardziej odpowiedni - i praktyczny i ciekawy :)
Odnośnik do komentarza
Gość rollercoster

znalazłam śmieszny dodatek do prezentu świątecznego - można nagrać własne życzenia na świąteczną kartkę pocztową, potem do odsłuchiwania. Żadne tam sms-y, maile, tylko prawdziwa pocztówka z możliwością nagrywania własnego głosu.
Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia co kupię reszcie rodziny, ale mam już pomysł na prezent dla męża. Wybrałam już sexy strój "śnieżynki" i do tego będę miała pod spodem kości do gry, o których kiedyś mi wspominał. Jego zadaniem będzie znalezienie samemu prezentu :)

Odnośnik do komentarza
Gość tequila99
Ja uważam,że najlepszym prezentem jest ksiażka albo dobra plyta z muzyką. A jak czapki, rekawiczki i innego rodzaju podobne rzeczy sie nie spodobaja? Tu bardzolatwo o pomylkę... A jeżeli chodzi o dobra ksiażkę, to zawsze udany prezent.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
mam podobny problem jak justine_k, narzeczony ma urodziny w pierwszym tygodniu stycznia, więc też staram się kupować jeden prezent, a większy, ale to nie zawsze wychodzi ;p w tym roku dostał na mikołaja drobny kosmetyk, na gwiazdkę będzie książka jego ulubionego autora (nowa niedawno wyszła), a na urodziny ... mam czas pomyśleć ;)
Odnośnik do komentarza

Ja zwykle kupuje jakiś drobny prezent w świątecznym klimacie na Mikołaja (nieśmiertelne ciepłe skarpety w renifery, szalik itp), natomiast na Gwizadke robię już większy prezent. W tym roku planuje kupić porządny zegarek z Gianno Rosi na Złotych Wyprzedażach i oprócz tego, standardowo już, sprawić sobie nową bieliznę i przewiązać się kokardką, bo przecież to jest właśnie to, co tygryski lubią najbardziej!:D

Odnośnik do komentarza
Z moim facetem mam układ że mówimy sobie co chcielibyśmy dostać na gwiazdkę. Oczywiście kupujemy sobie jeszcze kilka dodatkowych drobiazgów. Na mikołajki natomiast jest pełna niespodzianka, dla faceta kupiłam hełmofon - bo interesuje się drugą wojną i czołgami a dla synka książeczki bambinoLUK z klockami - ciekawe czy będą sobie nawzajem pożyczać prezenty.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...