Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aliska

fotograf z Krakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aliska
Szukam na wesele w maju fotografa z krakowa lub okolicy, który robi fajne, profesjonalne zdjecia. Możecie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monisia99
sama szukam fotografa na wesele , mam kilka typów, ale najbardziej podobają mi się zdjęcia tej pani www.domi-foto.pl/ i chyba na nią się zdecyduję bo do tego wcale nie jest taka droga jak niektórzy krakowscy fotografowie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krystynar
Co do fotografa to warto postawić na profesjonalizm. Byłam na ślubie u znajomej w Krakowie i fotografie wykonywał Michał Zając tu jest jego strona fotomz.pl/
Oglądałam ich album ślubny i muszę powiedzieć, że zrobił na mnie spore wrażenie. Mają bardzo piękne pamiątki. Szkoda, że gdy ja brałam ślub to nie było tak wielkiego wyboru co do fotografów. Został nam tylko film i kilka fotek zrobionych przez znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elkaaa90292

Niestety nie znam nikogo z tej miejscowości, ale mogę polecić CI fotografa ze Szczecina, którym jest xxxxxxx Wydaje mi się, że jego oferta może się Wam spodobać, ponieważ ma ciekawe portfolio, a to sprawi, że Wasze zdjęcia będą naprawdę przepiękne i będą one fajną pamiątką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga Printu

Jeśli masz już na dysku zdjęcia od fotografa to polecam stworzenie fotoalbumu w Printu. Produkty są wysokiej jakości. Dostępna jest duża liczba szablonów ślubnych, od tych minimalistycznych aż po wyszukane szablony premium. Fotoalbum będzie pamiątką na długie lata 🙂  https://printu.pl/fotoalbum/slubny/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...