Skocz do zawartości
Forum

Suknia a goście


Gość dzorczq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzorczq
No właśnie... znalazłam sukienkę ślubną, która strasznie mi się podoba, ale nie jest tradycyjna, standardowa. Pochodzę z mniejszej miejscowości, gdzie każda inność jest strasznie krytykowana. Tego właśnie się obawiam ;/
Odnośnik do komentarza
Gość atletka
Wcale się nie dziwię że się zastanawiasz co będą mówić goście. Wiadomo że jest to ważny dzień ale chodzi też oto żeby się nie zastanawiać co oni mówią między sobą o Tobie! Też się troszkę tego obawiam...
Odnośnik do komentarza
Gość wdziecznosc
Ja bym się nie przejmowała opinia innych, ale jesli ty już teraz o to pytasz to widzę że jednak zdanie innych ma dla ciebie znaczenie więc moze jednak wybierz coś klasycznego bo będziesz się później źle czuła.
Odnośnik do komentarza
Zdaje sobie z tego sprawę, że pochodzę ze specyficznego środowiska, dlatego chciałam się dowiedzieć, czy ludzie mają do tego bardziej normalne podejście. Być może moje poglądy są dziwne? Chcę mieć taką suknię, jaka mi się najbardziej podoba, ale właśnie pojawia się to "ale"
Odnośnik do komentarza
Gość LaCiruela
No ale jest też inna sprawa, bo jeżeli masz się źle czuć przez dziwne spojrzenia i szepty to też niefajnie :/ Choć ja z całego serca popieram Twoją decyzje!

co do tych sukien to też chętnie pooglądam :) Tylko ja szukam dla psiapsiólki czegoś własnie bardzo stonowanego. nawet raczej zwykłej sukienki takiej na ramiączkach, tyle, że białej :)
Odnośnik do komentarza

Patrzcie tutaj - merg.pl/product-pol-130362-KLAUDIA-Dluga-suknia-hiszpanka-na-jedno-ramie-JASNY-WRZOS.html

Piękna, prawda? A taki klimat jest naprawdę weselny. Jest to jasna sukienka, ale nie biała i powinna zdecydowanie wszystkim pasować. Co o tym sądzicie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...