Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze miejsca na podróż poślubną


Gość JulkaK

Rekomendowane odpowiedzi

MY pojechaliśmy w podróż dopiero po 3 miesiącach, tak nam urlopy pozwoliły... Byliśmy w Karkonoszach Nad Wodospadem, cudne miejsce, bardzo romantyczne, i cudowna obsługa , która we wszystkim pomoże. Pozdrawiam szefa kuchni, który zrobił dla nas wtedy wyjątkową kolację! :)
Odnośnik do komentarza
Gość jadzia44

Dziewczynki a czytałyście może o Polinezji Francuskiej ? Obecnie jest to jeden z najpiękniejszych rejonów świata.
Tutaj - możecie sobie na przykład poczytać o wycieczce jaką organizuje biuro podróży Memories Vacations.
Biała plaża, ciepłe wody oraz rafa koralowa.
Domki nad wodą. Jakbym miała odpowiednie fundusze to bardzo chętnie bym tam poleciała. Na razie to jedynie marzenia ale kto wie? Może kiedyś się uda :)
http://www.rejsy-po-karaibach.pl/files/polinezja3.jpg

Odnośnik do komentarza

Na pewno polecam wam kierunki egzotyczne, bo jednak zimą nie macie wielkiego wyboru. A tutaj... może zróbcie sobie Meksyk z Kubą? Albo może Tajlandię z Birmą? Ciekawym pomysłem będzie również wyjazd do Chin. A najlepiej sprawdź sobie po prostu ofertę Logostour - oni mają wycieczki w zasadzie do wszystkich kierunków na świecie, tj. do wszystkiego co bezpieczne i ciekawe. Może w ten sposób do tego podejdźcie?

Odnośnik do komentarza
Gość Maristela

Jeśli chcielibyście zaplanować wypad za granicę to polecam;
Kretę w Grecji
Maderę
Ewentualnie Azory jeśli nie przeszkadzają Wam zimniejsze klimaty - jest tam wprost przepięknie

Jesli wolicie zostać w Polsce to zarezerwujcie sobie pobyt spa w tym hotelu:
http://dworkolesin.pl/spa-nad-jeziorem/

Mają tam spa nad jeziorem, wypoczywaliśmy tam ostatnio (świętowaliśmy rocznicę ślubu). Było wspaniale :)

Odnośnik do komentarza

Oj również chętnie wybrałabym się na wycieczke do polinezji francuskiej. Ogolnie chętnie wybrałabym się do ciepłych krajów.Wiem jednak, ze przy moich obecnych funduszach jest to raczej niemożliwe i będę musiała takie wycieczki zostawić na potem....
Ze swojej strony polecam zarezerwowanie sobie noclegu nad morzem w Jantarze:
https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-nadmorzem-jantar-1282
Spokojna miejscowość, w której mozna spędzić wakacje naprawdę przyjemnie. Jest ładna plaża, poza tym nie jest to miejsce tak zatłoczone przez turystow jak inne większe miejscowości nadmorskie.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze miejsca dla nowożeńców są zdecydowanie ośrodek narciarski. Nie pamiętam mnie i ja, ty i moja żona udał się do Kurshavel, gdzie z powodzeniem złamał nogę. Nie miałem wyboru, ale siedzieć w pokoju do gry w kasynie online. Radzę, aby przejść do witryny zakrecruletka.pl , aby dowiedzieć się takich rzeczy jak szczegóły kasyna online.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2020 o 12:38, Gość majka napisał:

my wzięliśmy ślub i później mieliśmy podróż poślubną na Maderze. Generalnie takie rozwiązanie stało się dla nas najlepsze i mega się cieszymy. Polecamy do pomocy madeira dreams

Zdecydowanie Madera to idealne miejsce na podróż poślubną, byliśmy we wrześniu z madeira dreams i zobaczyliśmy niesamowite miejsca i poznaliśmy wyspę z zupełnie nowej perspektywy. Polecam!

Odnośnik do komentarza

My akurat mieliśmy tylko 3 dni na załatwienie tego - wybraliśmy Trójmiasto. Nie mamy jeszcze swojego auta. Po prostu wynajęliśmy z wypożyczalni Mestenza Cadillaca i tym autem zwiedzaliśmy okolicę. Było naprawdę super. Zdecydowaliśmy się na auto ze względu na małą ilość czasu, bo pewnie inaczej byśmy jeździli miejskimi. Ale to był naprawdę dobry wybór. Wygoda, łatwe przemieszczanie się, cały plan zrealizowany. Na tym nam zależało.

Odnośnik do komentarza
Gość Igloteka

My postanowiliśmy wybrać się za granicę. Troche nie rozumiem osob, które wyprawiaja duże weselisko ale juz nie zadbają o to gdzie się wybiorą na podróż pośłubna. Moim zdaniem podróż poślubna powinna być priorytetem bo da nam piękne wspomnienia :)

Świetne podróże organizuje to biuro:

https://www.relaksmisja.com/cat_aktywnosci/podroze-poslubne/

Polecam szczególnie Bali albo Meksyk. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...