Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze miejsca na podróż poślubną


Gość JulkaK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!!
Mam pewne pytanko:)
W grudniu tego roku biorę ślub i chciałabym się od Was dowiedzieć gdzie najlepiej pojechać w podróż poślubna i to w zimę?? Nawet na kilka dni... Może któraś z Was była w tym okresie i może podsunąć mi jakiś pomysł??
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
moja siostra bierze slub na Boże Narodzenie i jada w styczniu do Hiszpanii. bardzo spontanicznie to wyszło, sami wszystko organizowali, załatwili szybciutko hotel i samolot - fajnie im bo zapłacili 50% ceny biletów bo jest akurat promocja LOT-u (do dziś). strasznie jej zazdroszczę, tak się wyrwać zimą z PL ;)
Odnośnik do komentarza
Gość burgund
A co powiecie na pomysł spędzenia wakacji na Dominikanie? Widziałam na stronie Bon Voyage bardzo fajną ofertę wycieczki do Punta Cana. Jak zobaczyłam hotel jaki gwarantują, to aż sobie na kolana uklęknęłam - wszystko na najwyższym poziomie, zresztą sami sobie zerknijcie. Bardzo fajna miejscówka.
Odnośnik do komentarza
Podróż poslubna.. ? hmmm.. rejs po Wyspach Kanaryjskich :)
A tak realnie to Kreta.. hotel blue bay :) spokojnie, ładna okolica. Hotel również przyjemny, a obsługa podobno sympatyczna.. to są nasze plany na podróż poślubną.. ale jeszcze wszystko może się zmienić.. :) Może Hiszpania.. to będzie zapewne spontaniczna decyzje, bo takie wyjazdy sa najlepsze... nawet jesli mowa o podrózy poslubnej. :)
Odnośnik do komentarza
Gość Super Star
Hej jak dla mnie najlepsza jest albo objazdówka po Włoszech albo wylegiwanie się na plaży w jakimś południowym kraju (Grecja, Hiszpania). Moim zdaniem Egipt jest przereklamowany (brudno...:|)

A co powiecie na ślub na jesieni i podróż poslubną na narty w Alpy?? :yes:
Odnośnik do komentarza
Super Star napisał/a:
Hej jak dla mnie najlepsza jest albo objazdówka po Włoszech albo wylegiwanie się na plaży w jakimś południowym kraju (Grecja, Hiszpania). Moim zdaniem Egipt jest przereklamowany (brudno...:|)

A co powiecie na ślub na jesieni i podróż poslubną na narty w Alpy?? :yes:

Jeżeli Ty i on tak samo lubicie jeździć na nartach to czemu nie :) Sama sporo jeżdżę, byłam w kilkunastu alpejskich miejscowościach więc jakbyś miała jakieś pytania to pytaj. Najlepiej wspominam szwajcarskie Davos i włoską Aostę - cudowne ośrodki narciarskie - ale takich perełek w Alpach jest więcej...:)
Odnośnik do komentarza
POmysł z wyjazdem za granicę jest całkiem fajny ,ale to dosyć kosztowna "zabawa". Mi chyba byłoby żal pieniędzy, tym bardziej ,że w kraju można naprawdę fajnie zorganizować sobie wypoczynek. Można na przykład wybrać się do Spa, nad morzem w Jastrzębiej Górze jest Primaveraspa. Taka podróż może być naprawde miłym wspomnieniem:)
Odnośnik do komentarza
Gość deborah83
missG -> my pamietam tez sie zastanawialismy, czy nie szkoda pieniedzy, ale przeciez miesiac miodowy jest raz w zyciu. Zreszta dostalismy pieniadze od gosci, wiec troche latwiej je bylo wydac. ;) Ja uwazam, ze w podroz poslubna nie trzeba od razu jechac na koniec swiata, ze pochlonie naprawde kupe kasy. My wybralismy raczej oszczedna opcje - pojechalismy autokarem do Chorwacji z biurem FunClub. I bylo naprawde super. Moze bez wielkich luksusow, ale nam to zupelnie wystarczylo. A w Polsce to nawet pogoda nie jest pewna...
Odnośnik do komentarza
Faktycznie w Polsce pogoda nie jest pewna ale jak się jedzie do jakiegoś kurortu typu Głęboczek to nawet bez słońca będzie super ;) Wtedy można skorzystać z kąpieli w winie czy nauczyć się degustacji tego trunku. Poza tym tamte tereny pojezierza brodnickiego są niesamowicie malownicze i sprzyjają romantycznym podrożą :)
Odnośnik do komentarza
Gość anita_w
Fajne wycieczki mają na allinclusive.com.pl, Turcja jest fajną propozycją, staje się coraz popularniejsza wśród ludzi, ale naprawdę jest to uzasadnione, bo nie jest droga, a przy tym równie ciekawa jak Egipt...
Odnośnik do komentarza
Egzotyka owszem fajna sprawa, ale jednak moje podejście po podróży poślubnej jest takie, że grunt, żeby było romantycznie. A takim miejscem, które spełnia ten wymóg jest pojezierze Brodnickie i Hotel Głęboczek. Cudowna kameralna atmosfera i okolica jak z bajki. Myślę, że nowożeńcy będą się tam cudowanie bawić.
Odnośnik do komentarza
Gość monika_pud

Ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo mało powiedziałaś o Was o tym co lubicie- czy wolicie morze, czy góry, Polskę, czy zagranicę. Jeśli jeździcie na nartach to zimowa aura tak w kraju jak i zagranicą jest idealna na podróż poślubną o niego sportowym charakterze. Jako że taka podróż jest tylko raz to warto wynająć jakiś luksusowy apartament, zeby prawdziwie wypocząć i nacieszyć się sobą nawzajem. Jeśli szukacie czegoś w kraju to uwierzcie mi, że nad morzem o tej porze roku tez jest przepieknie i romantycznie! My ślub braliśmy w październiku i na miejsce podrózy wybraliśmy hotel w Gdańsku ze spa, bo wiadomo, że na morskie kąpiele nie było co liczyć za to można było leżakować w jakuzzi albo okladac się gorącymi kamieniami. Jeśli miałabym jechać o tej porze roku zagranicę to na pewno wybór pady na ciepłe kraje.

Odnośnik do komentarza

Ja wybrałam się do miasta Lombardia w Alpach i naprawdę było świetnie! Włochy są bardzo romantycznym krajem i nawet zimą, gdzie wszędzie są świąteczne ozdoby i przystrojone choinki wygląda przepięknie. W Lombardii byliśmy na nartach, a później wybraliśmy się do Rzymu i Wenecji na 2 dni zwiedzania. Naprawdę polecam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...