Skocz do zawartości
Forum

Dj czy zespół?


Gość kejtik

Rekomendowane odpowiedzi

Zdania w tej kwestii zawsze będą podzielone bo każdy ma trochę inne podejście do organizacji swojego wesela. Warto jednak poznać jak najwięcej opinii na ten temat gdyż tylko wtedy wyrobimy sobie własne zdanie. Odpowiednia oprawa muzyczna to kluczowy element każdego wesela i trudno z tym polemizować. Od naszego wyboru będzie zależało czy goście będą dobrze się bawili na parkiecie czy będą ziewali ze znudzenia. Szczerze powiedziawszy to uczestniczyłam w weselach gdzie grał DJ i wyglądało to raczej średnio. O wiele bardziej jest w stanie porwać ludzi zespół grający muzykę na żywo. Zresztą po to właśnie ludzie chodzą na koncerty, by poczuć emocje jakie jest w stanie przekazać im wokalista. Jeśli interesują Was zespoły weselne Zakopane to zorientujcie się w pierwszej kolejności jakie macie możliwości wyboru. W dobie internetu, bez problemu znajdziemy opinie na temat bardziej popularnych kapel ?

Edytowane przez evolve
Odnośnik do komentarza

Pewnie, że zespół ? A najlepiej jeszcze taki który zna każdy. Na weselu musi się pojawić disco polo dlatego moja propozycja to Bayer Full, jak tak myślę kogo chciałabym na swoje wesele zaprosić to zdecydowanie ich. A nawet czytałam artykuł o tym, że na takich uroczystościach się chętnie pojawiają https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-dzien-wyjatkowym-bayer-full-gwiazda-twojego-wesela/ . 

Odnośnik do komentarza

Jak szukacie prestiżowego miejsca na firmę to polecam Optioffice biura serwisowane https://optioffice.pl/biura-serwisowane Atrakcyjne miejsce, parkingi przed, blisko metro tramwaje ,restauracje. Biurowiec z przyjazną wewnątrz przestrzenią ,kuchnią ,łazienką , umeblowanymi już gabinetami ,recepcją i szeroki zakres usług. Warto z nimi współpracować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...