Skocz do zawartości
Forum

Języki obce


Gość Andzioreq

Rekomendowane odpowiedzi

salut, ktoś pytał o język francuski? jeśli na pierwszej lekcji nie przegapisz zasad czytania to później płynie gadka:-)co prawda dużo piszesz mało czytasz np piszesz pourquoi(chyba tak sie pisze) a czytasz [purkła] w ogóle świetny język, warto w trakcie nauki poznać kulturę francuzów:)
Odnośnik do komentarza
bellz: nie zeby mi to jakos pzeszkadzalo tak tylko mi sie w oczy rzucilo:lol:
fakt jezy francuski jest swietny. co prawda ciezko ndazyc za tym jezykiem (tak szybko tam sie wszystko wymawia ze czasami to jest jedna wielka paplanina:lol: ) ale ogolnie tak jak juz tutaj bylo powiedziane: warto! i oczywiscie kultura francuzow tez warto chociaz ogolnie poznac;)
Odnośnik do komentarza
w swoim życiu uczyłam się paru języków - angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego..i tak szczerze to nauka nauce nierówna i ze swojego doświadczenia muszę powiedzieć, że opłaca się uczyć na kursach w szkołach językowych, szczególnie, jeżeli trafi się na taką, w której najważniejsze jest uczenie komunikacji jak np. jest to w Axonie (mają swoje oddziały w Krakowie, Olkuszu, Bielsku-Białej, Wieliczce i Katowicach, dzięki takiemu podejściu jest pewność, że jak ukończymy kurs to będziemy umieli się dogadać z obcokrajowcem
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
W szkole średniej uczyłam się niemieckiego i angielskiego. Niemiecki poszedł niestety w zapomnienie :( Nie używam w ogóle, a to głównie za sprawą angielskiego, który mnie totalnie rozleniwił ;) Uczyłam się tego języka na milion sposobów, lekcje prywatne, szkoły językowe, książka AXON, wyjazdy zagraniczne no i super wszystko bo dogadam się wszędzie i z każdym i na każdy temat, jednak leżą przez to inne języki, bo spada mi motywacja.
Odnośnik do komentarza
Gość ArmaniMania

Prawda jest taka, że trzeba się kształcić. Bez tego ani rusz. Przede wszystkim inwestować w siebie, albo poprzez jakieś dodatkowe kierunki na studiach albo po prostu kursy doszkalające. Co do języków obcych to wiem, że bardzo dobrą ofertę mają tu https://szkolajezykowa-opole.pl/oferta/kurs-angielski-opole.html Kursy języka angielskiego i nie tylko ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli taka forma nauki Wam odpowiada, to dlaczego nie? Liczy się w końcu głównie to, byście dobrze czuli się z podjętą przez Was formą nauczania. Ja już teraz mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do  https://wadowiceonline.pl/sponsorowane/15061-sposoby-na-nauke-jezyka-angielskiego-w-malopolsce  i pomyśleli o tym, by odbyć właśnie taki kurs angielskiego. Warto mieć to na uwadze, bo to bardzo ważny aspekt w kontekście opanowania dodatkowych umiejętności językowych. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...