Skocz do zawartości
Forum

Tanie afrodyzjaki :)


Gość Berenika26

Rekomendowane odpowiedzi

No raczej wiele po środku za 15 zł nie masz się co spodziewać.... Będzie to jedynie sama woda. Oryginalna hiszpańska mucha jest sprzedawana w Polsce pod nazwą Sex Elixir i zawiera w sobie wiele składników, które mogą polepszyć podniecenie. Ponizej lista którą skopiowałam z ich strony firmowej:
L-arginina
większa ukrwienie narządów płciowych, co prowadzi do intensyfikacji wrażliwości miejsc intymnych oraz silniejszych orgazmów. U mężczyzn zwiększa erekcje.
tribullus terrestris
zwiększa poziom testosteronu. Wspomaga osiągnięcie podniecenia seksualnego.
salvia officinalis
zwiększa apetyt na seks. Przyśpiesza osiągnięcie orgazmu u kobiet. Dodatkowo działa antyseptycznie i uspokajająco.
Lepidlum Meyenll
znacząco zwiększa pożądanie seksualne u kobiet i mężczyzn. Oprócz tego, zwiększa objętość nasienia u mężczyzn.
witamina C
regularne stosowanie przyczynia się do wzrostu stosunków seksualnych.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno, weź sobie poszukaj w necie. Jest wiele sklepów z aforydyzjakami, tóre mają to w ofercie, ostatnio nawet na allegro widziałam jak sobie przgladałam rózne pierdułki erotyczne. Chociaz sama zamawiałam na tej stronie: http://sexelixir.eu/ Czy działa? Wydaje mi się, ze wiele tutaj zależy od danej osoby Na jedna osobę na pewno lepiej podziała, na drugą gorzej. Jednak robili jakiś czas temu badania naukowe i ponoć działa na 90% kobiet i na 60% mężczyzn. Oczywiście o ile jest to oryginalna hiszpańska mucha a nie jakięs tanie g.... ktore zamówisz sobie na allegro.Sama zdecyduj w co warto jest zainwestowac.

Odnośnik do komentarza

zależy dla kogo szukasz ??? Bo nie ma czegoś takiego jak wspólny afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn to mit. Kobiety potrzebują innego pobudzenia niż mężczyźni. Jeśli dla kobiety jedyne tabletki które naprawdę mogą mega pobudzić to Feminam Libido w składzie mają jakieś zioła z Ameryki Południowej. Ja biorę i powiem krótko jest orgazm zawsze. Co dla faceta mój łyka na przykład oprócz Cynku takie Prosent 600 tabletki z bykiem na opakowaniu. Też mają mocny skład kiedyś używane do zapładniania klaczy a teraz jest wersja dla ludzi - mężczyzn :)) Dostaje po nich takiego popędu że czasami muszę ....... uciekać :)) dobre są też w tym że jest po nich mega duży wytrysk :))

 

Odnośnik do komentarza

Sorry,ze odkopuję ale temat mnie od jakiegoś czasu interesuje. Nie jest u mnie i u mężą aż tak źle ale jednak kiedyś było lepiej. Coś się przykurzyło w ostatnich dniach i seks jest praktycznie taki sam. Nie odczuwam już tych przyjemnych motylków w brzuchu na myśl o tym,ze nadchodzi wieczór. 

Myślicie,że warto jest kupić sobie hiszpańską muchę? 

Odnośnik do komentarza

Może po prostu masz cięższy okres? Robiłaś sobie badania na hormony? No i czy bierzesz środki antykoncepcyjne? U mojej żony obniżenie libido nastąpilo wąłśnie po tabletkach. Potem zmieniła na inne i wszystko było znowu ok.Hiszpańska mucha? Możecie spróbowac. Mamy i raz na jakisc czas potrafi dać seksualnego kopa. Tylko kup coś porządnego a nie jakieś placebo z allegro. Polecam sex elixir.

Odnośnik do komentarza

W dużym skrócie zwiększa libido, apetyt na seks. Jest większa wrażliwość na dotyk i pieszczoty. Mocne orgazmy i długa erekcja. Tak w dużym skrócie działa. Tylko nie należy łączyć z gorącymi napojami, bo wtedy efektywność jest mniejsza.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Momento napisał:

a jak to jest z działaniem hiszpańskiej muchy? Któs próbował?

 Lata temu kupiłem ją w Hamburgu, w renomowanym  seks shopie. Samotna , pociągająca sąsiadka była w kręgu mojego zainteresowania. Będąc w kraju zaprosiłem na kawę, lampka alkoholu też się znalazła. Dyskretnie zgodnie z instrukcją podlałem jej tę "muchę", nie widząc efektów podlałem drugi raz. Myślę, no chyba ją już bierze! Zaszedłem z tyłu złapałem za szyję, chciałem pocałować i ... dostałem w gębę. Przeprosiłem, kajałem się jak małe dziecko. Po ok. trzech miesiącach znów byłem w domu, nieoczekiwanie zostałem zaproszony na wieczorną kawę, była i kolacja ... ze śniadaniem. Obeszło się bez hiszpańskiej muchy ?

Odnośnik do komentarza

Wiesz, po kilku latach nie ma takiego magnesu jaki był na początku.
Szczególnie w związkach w których jedna ze stron (ta kobieca) nie ma takiego temperamentu jak Ty masz. Hiszpańska mucha w dużym skrócie to afodyzjak zwiększający apetyt na seks. Wyciąga się też znacznie większą z niego.

Odnośnik do komentarza

Nie wszystkie bo hiszpańskie muchy sa bardzo rożne. Jesli zamówisz sobie coś za kilka złotych z allegro to raczej nie nastawiaj się na jakies dobre działanie bo taki środekbędzie raczej na 100% placebo. Poczytaj sobie o Sex Elixir. Moim zdaniem obecnie najlepsza hiszpańska mucha jaka mozna dostać. Przetestowaliśmy z kobietą z ciekawości, nie sądziliśmy, ze może działać a jednak...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...