Skocz do zawartości
Forum

Bielizna erotyczna


Gość matrioszka

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie, przecież w takiej bieliźnie każda kobieta czuje się atrakcyjniejsza i bardziej sexowna. Już samo to podnieca faceta, kiedy widzi, że kobieta zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności. Dlatego wybierając bieliznę kierujcie się tym, w czym Wy będziecie czuć się podniecająco. Nie musi być ona od razu wyzywająca. Jest bardzo fajny sklep internetowy - Boutiquebielizny, myślę, że coś w nim znajdziecie :)
Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś przeszłam się po tych wszystkich sklepach z bielizną erotyczną i wiecie co ? Zupełnie nic mi nie wpadło w oko...
Już wolę sobie kupić coś porządnego , dobrej firmy i tak naprawdę to dopiero taka bielizna jest seksowna. Piękne biustonosze ma na przykład marka Dalia, Kristine, Panache.
Oto co przyszło do mnie wczoraj:
http://biustyna.pl/3412-home_default/biustonosz-dalia-alice-k26-soft-granatczerwony.jpg
Nałożę pod sukienkę sylwestrową.
Myślę,że mężowi się spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Gość walentator

matrioszka napisał/a:
Hej, nurtuje mnie pytanie - jaka bielizna damska jest uważana za erotyczną?
Czym się charakteryzuje? Jest przecież tyle seksownych kompletów, o których nikt by chyba nie powiedział "erotyczne". Czy to znaczy, ze erotyczny jest tylko lateks? Jak myslicie?

hmmm… moim zdaniem tylko co?unikalnego, coś co możę zaskoczyć i wprawić w świetny przyjemny nastrój!

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Gość Anabelka

Bielizna erotyczna to taka, w której wyglądamy seksownie, pokazujemy to co chcemy i kusimy mężczyzn :) Ja np. jestem osobą przy kości i nie byłam przekonana co do włożenia czegoś seksownego, ale ostatnio zamówiłam sobie seksowną bieliznę dla puszystych i nie żałuję, mój mąż cały czas chce żebym ją wkładała, jego penis odzyskał swoją witalność. Wkładajcie skąpe wdzianka, które podkreślą atuty i zakryją mankamenty - to jest właśnie dla mnie definicja dobrej bielizny erotycznej.

Odnośnik do komentarza

Myśle,że każdy facet lubi jak jego kobieta ma fajną bieliznę. Wiadomo, więcej modeli znaleść można na sklepach internetowych. Trzeba pamiętać,że w erotycznej bieliźnie wyglądamy sexi i dlatego trzeba mieć chociaż jeden komplet w szafie

Odnośnik do komentarza

Ja również zamawiam bieliznę w sklepach erotycznych Nie mam śmiałości do takich zakupów w normalnych sklepach - no po prostu czuję się skrępowana
Co innego sklepy internetowe - w domowym zaciszu mogę sobie przejrzeć setki różnych produktów i wybrać spokojnie to co mi się podoba najbardziej.
Lubię tez kupować różne gadżety erotyczne Ostatnio upodobałam sobie ten sklep: https://intymnosc.pl/ Wybór bardzo duży i wszystko zapakowane starannie i dyskretnie.,

Odnośnik do komentarza

W mojej opinii natomiast warto, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Valetta ponieważ jest to genialny sklep internetowy z szerokim wyborem propozycji jeśli chodzi o bieliznę nocną w wyjątkowym wydaniu i to zarówno jeśli chodzi o wersje kompletów koronkowych, koszul nocnych, czy również pończoch oraz gorsetów. Warto sprawdzić, a jestem przekonana że się nie zawiedziecie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Anonymous

Dla mnie bielizna jest erotyczna w dwóch przypadkach. Raz, gdy materiał jest tak cienki, że lizac go lub pieszczac rękoma, partnerka będzie miała orgazm. Drugi przypadek, gdy majtki nie zakrywaja wszystkich stref erogennych i dzięki temu można się bawić bez zdejmowania majtek.

Odnośnik do komentarza
Gość RomanoItaliano

Hej wszystkim - od kilku dni głowię się nad prezentem dla małżonki, możecie coś polecić? Od razu powiem, iż poszukuję czegoś poza kwiatkami, bombonierką lub biżuterią. Nasz związek trwa od 20 lat, skutkiem tego poszukuję czegoś twórczego, by ją zaskoczyć - jeśli macie jakiś pomysł, ochoczo posłucham;) Czy bielizną taka jak tu https://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza

Hej. A ja mam pytanie co myślicie o bieliźnie erotycznej dla puszystych Pań. Ostatnio kupiłam w sklepie z bielizną diores.pl taką koszulkę nocną; https://diores.pl/koszulki/7607-koszulka-nocna-koronkowa-dion-dluga-i-stringi-dla-puszystej.html?search_query=dion&results=1 Bardzo mi się podobała ale jednak nie wiem czy wypada ją założyć ?

Co sądzicie czy jak się ma trochę więcej kg to zakładać takie stroje czy raczej sobie odpuścić ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...