Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie piersi


Gość jolcia09

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jesteście zdecydowane na powiększenie piersi to najlepiej udać się do sprawdzonego centrum medycznego zajmującego się takimi zabiegami. Ja modelowałam biust (podniesienie piersi) w klinice doktor Jędrys w Krakowie  https://dbajopiersi.pl/piersi-male/ . Polecam - zespół ma profesjonale podejście do pacjenta, panie są przemiłe, wszystko tłumaczą i opisują, jakich efektów można spodziewać się po zabiegu. 

Odnośnik do komentarza

Mnie zdziwiła tutaj wczesniejsza wypowiedz koleżanki. Pyta się czy nie boimy się brać tabletek i jednocześnie reklamuje tutaj zbaieg medycyny estetycznej. Wbij sobie lalu do głowy,że to właśnie operacja jest o wiele bardizej niebezpieczna i może dawać negatywne efekty. Tak wiec nie jest polecana. Absolutnie. Tabletki na powiekszenie biustu zawierają w sobie fitoestrogeny. Sa to substancje pochodzenia roślinnego, które spełniają w organizmie podobne działanie jak estrogeny. TAK WIĘC MOGĄ DZIAŁAĆ. o ile oczywiście dobierzemy te dobre. Z tych dostępnych w Polsce to wiem,że chyba tylko perfect bust coś takiego zawiera.

Odnośnik do komentarza

Jeśli pytasz się czy jest to bezpieczne czy nie to tak. Perfect bust jest dopuszczony do sprzedaży przez krajowy rejestr farmaceutyczny. Dowiedziałam się wcześniej zanim kupiłam. Tak samo poczytałam sobie opinie ( a i tak zdecydowałam się ostatecznie bo koleżanka wcześniej stosowała i polecała). Tak to pewnie bym się nie zdecydowała bo wcześniej miałam dość duże wątpliwości. Teraz nie mam bo powiększenie widzę. Niewielkie, bo cudów nie ma się co spodziewać ale jest

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Parkana napisał:

Jeśli pytasz się czy jest to bezpieczne czy nie to tak. Perfect bust jest dopuszczony do sprzedaży przez krajowy rejestr farmaceutyczny. Dowiedziałam się wcześniej zanim kupiłam. Tak samo poczytałam sobie opinie ( a i tak zdecydowałam się ostatecznie bo koleżanka wcześniej stosowała i polecała). Tak to pewnie bym się nie zdecydowała bo wcześniej miałam dość duże wątpliwości. Teraz nie mam bo powiększenie widzę. Niewielkie, bo cudów nie ma się co spodziewać ale jest

 Jak się kocha, to i wielkość piersi nieważna ? Jeśli są nawet takie jak ping pongi a ich właścicielka seksowna, urocza i mądra to w czym rzecz? Nawet tego najmniejszego można wziąć do buzi i postawić na baczność - rozkochać. Chłopczyce naprawdę są fajne i kochliwe, zresztą co Ci będę mówił,  małe piersi,  on małego fiutka  a można być szczęśliwym ... od czasu do czasu pomarzyć o większym, i ... radzić sobie w inny sposób. Jaki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...