Skocz do zawartości
Forum

Jak często oglądacię telewizję?


Gość Gracjella

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gracjella
Już coraz wiecej młodych osób nie oglada telwziji, a jak to jest z Wami? Oglądacie, a jeśli tak to co?

Ja przyznam, ze rzadko, ulubione serile oglądam on line, więc czasem włącze wiadomości w tv, albo jakieś psie adopcje.
Odnośnik do komentarza
Ale myślicie ze to tak na stałe i teraz będzie strzygł kobiety? Raczej wątpię, chociaz jak robił fryza Kasi Skrzyneckie to mogło mu to dodać odwagi. Nawyki to jednak nawyki i może znów strzyc tylko facetów jak robił to przez tyle lat.
Odnośnik do komentarza
Gracjella napisał/a:
Ja myślę, że tak, bo często to po prostu opór psychiczny,który raz złamany słabnie. Trzymam za niego kciuki, bo facet naprawdę sympatyczny.

Może masz racje, w końcu wyszło w tamtym odcinku, że on prowadził szkolenia z fryzjerstwa dla kobiet, tylko w swoim salonie bał się strzyc.
Odnośnik do komentarza
Nudzić się - hhaa, zazdroszczę, nie znam takich momentów. Jak coś wypatrzę ciekawego to planuję, że obejrzę, a nie tak z przypadku. !0 listopada np. chcę zobaczyć ten serial Dzwony wojny i pierwszej wojnie swiatowej. Czytałam o tym coś i może być naprawdę dobra produkcja. Przede wszystkim nie wydaje mi się by była to polska martyrologia, tylko inne ujęcie tematu.
Odnośnik do komentarza
Gracjella napisał/a:
Nudzić się - hhaa, zazdroszczę, nie znam takich momentów. Jak coś wypatrzę ciekawego to planuję, że obejrzę, a nie tak z przypadku. !0 listopada np. chcę zobaczyć ten serial Dzwony wojny i pierwszej wojnie swiatowej. Czytałam o tym coś i może być naprawdę dobra produkcja. Przede wszystkim nie wydaje mi się by była to polska martyrologia, tylko inne ujęcie tematu.


Lubię czasem coś dobrego obejrzeć. Też ostatnio rzucił mi się w oczy ten serial, a jako że jestem fanem historii XX wieku to z przyjemnością zobaczę Dzwony Wojny, zapowiada się dobre kino pierwszowojenne. Reżyser doświadczony i utalentowany, jest też ciekawy debiut polki, myślę że warto.
Odnośnik do komentarza
Przez dwa wieczory oglądaliśmy "Dzwony wojny". Pierwszy na próbę, a 11. listopada zostaliśmy specjalnie w domu, żeby resztę obejrzeć. :) A fanami takich wojennych klimatów, to akurat nie jesteśmy, przynajmniej ja nie. Ale ja to widzę inaczej niż serial o wojnie. Przecież on był bardziej o ludziach, jak oni to postrzegają, a nie nastawiony na pokazywanie pól walki, polityki itp.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...