Skocz do zawartości
Forum

Plany na weekend majowy


Gość marble_cake

Rekomendowane odpowiedzi

Gość deborah83
ja widziałam super oferty na weekend majowy, np. objazdówki po Europie w Funclubie w calkiem przyzwoitej cenie, ale niestety pracuje w weekend majowy i nie mam też z kim córki zostawić... ale w sumie - pomysly majowkowe mozna wcielic w zycie w pozniejszym terminie :) A Ty marble_cake - wybierasz sie gdzies?
Odnośnik do komentarza
Ja z chęcią wybiorę się gdzieś za granice w tym roku, bo weekend majowy wypada niesamowicie korzystnie. Najbardziej cieszy mnie to, że ceny wycieczek nie drożeją i na przykład na allinclusive.com.pl można znaleźć fajny wyjazd w dobrej cenie. Już nie mogę doczekać, kiedy mnie zima.
Odnośnik do komentarza
Gość Hibiskus012

weekend będzie długo bo zaczynam już w ostatnim tygodniu kwietnia i wyjeżdżamy na Teneryfę, najpierw miały być wakacje w Polsce ale po obejrzeniu oferty Unity Travel padło właśnie na Wyspy Kanaryjskie bo ceny dużo się nie różniły od pobytu w Polskich hotelach

Odnośnik do komentarza
Gość gromadzia3
Ja już nie mogę się doczekać tego weekendu majowego. Nie dość,że obchodzę okrągłe urodziny, to mam zaplanowaną wycieczkę "Skarby Italii". Jadę tam z funclub i poprostu już nie śpię po nocach z wrażenia. Byłam z nimi w Paryżu i postanowiłam sobie zwiedzić najpiękniejsze miejsca w Europie - marzenia się spełniają!:)
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Zależy jak będzie z czasem i pracą. Koleżanka chce wybrać się kiedyś do SPA i znalazłyśmy fajną ofertę Głęboczka, ale nie wiemy co nam z tego wyjdzie. Generalnie fajnie byłoby tam pojechać, ponieważ pojezierze brodnickie, na którym to SPA się znajduje wygląda uroczo ;)
Odnośnik do komentarza
Majówka gdzieś poza miastem to świetny pomysł, szczególnie jeśli na co dzień spędzamy czas w mieście. Bardzo fajnym pomysłem jest wyjazd z rowerami w jakieś ciekawe miejsce. Aktywny wypoczynek to dobry pomysł na spędzenie wolnych dni.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...