Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Novinkaa

Fotelik dziecięcy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Novinkaa
Dziewczyny mam do Was pytanie, otóż chciałam się zapytać na co zwrócić uwagę kupując fotelik dla dziecka? Widzę, że rozstrzał cenowy jest spory. Czy to znaczy, że ten co droższy, to z zasady będzie lepszy? Wiadomo, że na bezpieczeństwie dziecka nie można oszczędzać, ale bez sensu przepłacać, to też głupota. Czy biorąc pod uwagę te tutaj foteliki www.agito.pl/dla-dzieci/foteliki-samochodowe/2504.html jesteście w stanie stwierdzić, który jest lepszy, a który gorszy? No i ostatecznie, czy wybór fotelika zależy od wieku dziecka, czy są one uniwersalne? Wiem, że dużo pytań jak na jeden post, ale pierwszy raz staje przed jego zakupem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monic84
okey, jaki dla Ciebie przedział cenowy jest interesujący? ja mam Maxi Cosi MiloFix, bo rośnie razem z dzieckiem, a nie stać nas na wymianę co chwilę :) do tego łatwo się mocuje w samochodzie oraz ma naprawdę wiele certyfikatów i testów bezpieczeństwa, do tego łatwo się czyści jak maluch ubrudzi :) co Ci jeszcze powiedzieć, pisz na priva :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kalud
potwierdzam Maxi Cosi jest najlepsze, ja mam fotelik 3w1, czyli 2wayFamily, zobacz sobie. jakbyś miała jakieś pytania to pisz :) z chęcia Ci doradzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monic84
i co podjęłaś jakąś decyzję, czy jeszcze myślisz? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kalud
koleżanka raczej już się więcej nie odezwie tutaj :( to nasze forum jakieś takie ciche jest :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My już kupno fotelika mamy dawno za sobą. Obecnie zastanawiamy się nad jakąś alternatywą zamiast fotelika, gdyż syn już jest na tyle duży, że nie musi jeździć we foteliku. Słyszeliśmy o takich specjalnych pasach Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/ Myślicie, że na spokojnie mogą być w nich dzieci przewożone? Producent zapewnia, że są one atestowane i bezpieczne. A jak Wy uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też myślałam nad tymi pasami, jednak trochę się bałam, przecież w razie wypadku, jak inne auto wjedzie z boku w moje, to zagłówek w foteliku może w jakiś sposób ochronić moje dziecko, a co się stanie jak będzie tylko w pasach dla dzieci?
Jeśli mieszkacie w Warszawie, możecie podjechać do fotelik.info na ulicy Ryżowej i Izbickiej, tam z mężem pojechaliśmy kupić fotelik dla dziecka. Nie dość, że mój synek mógł się pobawić w kąciku dla dzieci, to mili panowie dobrali fotelik do mojego samochodu, rzetelnie sprawdzając wagę, wzrost i wiek mojego synka. Potem nauczyli mojego męża montować fotelik, gdy ja mogłam miło spędzić czas, popijając kawkę.
Ale kto, co woli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miolka55

No a czemu mają nie byc przewożone bo nie rozumiem? Moim zdaniem pasy są jak najbardziej  w porządku. Bardzo polecam dla starszych dzieci tak w wieku 7-8 lat. Takie jest moje zdanie ;)Pasy Smart Kid Belt poza tym mają atesty oraz certyfikaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niegazowana

U mnie córka akurat ma 11 lat i ma pasy Smart Kid Belt. Według mnie bardzo w porządku pasy. Swietna alternatywa dla podkladki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sławka

Urządzenie to rozwiązało nasz problem z dowozem dziecka do szkoły na kilka aut. Rano zawozi je mąż bądź ja, a popołudniu ze szkoły odbiera je babcia bądź niania. Nie stać nas na zakup aż tylu fotelików, a Smart Kid Belt zostawiamy w szkolnej szatni razem z córki rzeczami. Nie zajmuje wiele miejsca więc jest niezauważalne dla otoczenia, a córka ze spokojem radzi sobie z noszeniem worka w którym się znajduje gdyż urządzenie to jest małych rozmiarów, a co najważniejsze bardzo lekkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...