Skocz do zawartości
Forum

Zakupy online dla dziecka


Gość zmarzlina

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio postanowiłam wykorzystać taką wirtualną przymierzalnię ubranek dla dzieci: http://przymierzanko.pl/ bo to podobno sposób, żeby zaoszczędzić sporo czasu (bo się nie biega po sklepach). Można tam tworzyć różne stylizacje (nawet są konkursy na najciekawsze), a później przejść od razu do sklepu.
Ktoś z was już miał okazję wykorzystać taką opcję?
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota457
Ja też mam mało czasu na zakupy, jak muszę coś kupić to szukam tego przez internet i zamawiam, nie mam kiedy wyjść z domu i z dzieckiem chodzić po sklepach i szukac tym bardziej, że teraz są takie pogody. Wszystko zamawiam przez internet bo tak mi wygodniej. mam kilka swoich ulubionych stron w ktorych robie zakupy np w electro.pl kupiłam wózek, łózeczko turystyczne, fotelik samochodowy, elektryczną nianię. Wolę wieczorkiem jak dziecko śpi na spokojnie przejrzeć sobie oferte i wybrać to co mi potrzebne.:)
Odnośnik do komentarza
Ja też najchętniej kupuję przez interent, czasem jak mam chwilę w pracy czy w domu to szukam ubranek dla córeczki, teraz jest ogromny wybór w internecie. Do tego jak jest zły rozmiar można spokojnie zwrócić czy wmienić, z tym nie ma problemu
Odnośnik do komentarza

Ja już od etapu ciąży zamawiam tylko na https://ancymon.com.pl/wyprawka. Cała nasza wyprawka dla niemowlaka pochodzi z tego sklepu i wszystko jest po prostu doskonałe. Cenię sobie duży wybór i rozsądne ceny połączone z wysoką jakością, a te wszystkie cechy znalazłam właśnie tam. Polecam każdej młodej mamie, która nie wie, jak podejść do tego niełatwego tematu.

Odnośnik do komentarza
Gość AgnieszkaW

W dzisiejszych czasach można przez internet dostać praktycznie wszystko. Co ciekawe to wybór jest o wiele większy niż stacjonarnie, a o samej wygodzie nawet nie wspominam. Znajoma jakiś czas temu przygotowywała się do Chrztu swojego dziecka przez co zastanawiała się co wybrać na strój. Z jednej strony na tak ważną okazję trzeba zadbać o elegancki ubiór, z drugiej dziecko musi się w nim czuć swobodnie. Chyba wielu rodziców nie zawsze zwraca dostateczną uwagę na ten aspekt. Później kończy się to tylko i wyłącznie płaczem dziecka. Kluczowe będzie odpowiednie dopasowanie by zostawić odrobinę luzu, dziecko ma wtedy nieskrępowane ruchu. Jeśli chodzi o sklepy zajmujące się sprzedażą to największy wybór znalazła na Balumi - balumi.com.pl Wyczytała pozywytne opinie w sieci i wszystko się zgadzało. Indywidualne podejście oraz pomoc przy wyborze jest niezwykle ceniona przez klientów ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...